Погодинна оренда квартир

Квітень 14, 2013

Погодинна оренда квартир

Про подобову оренду квартир знають багато, та й наш портал писав про цю послугу на ринку оренди житла вже неодноразово. Але що робити, якщо ви опинилися в іншому місті проїздом всього на кілька годин? Чи варто платити за повну добу, якщо вам всього лише і потрібно – прийняти душ, пару-трійку годин міцно поспати і вирушати далі?

Або взяти іншу ситуацію – романтичне побачення, нехай навіть у своєму місті. Після того, як ви приведете дівчину до порога готельного номера, у неї від романтики може не залишитися і сліду …

В таких і подібних їм випадках на виручку приходить погодинна оренда житлових приміщень. Це – порівняно новий різновид послуг, що набирає, тим не менш, стрімку популярність. Умови подобової та погодинної оренди дуже схожі. В обох випадках ви отримуєте чисту, затишну квартиру, обладнану всіма необхідними меблями і технікою.

В обох випадках ви абсолютно вільно розпоряджаєтеся своїм тимчасовим притулком і відчуваєте себе як у своїй власній квартирі. З тією лише різницею, що в разі погодинної оренди, ви платите не за повну добу, а за час фактичного перебування в знімається житло. Це – економічно, зручно і практично.

Недарма подібна послуга користується такою високою популярністю. Причому, це стосується не тільки Москви чи Петербурга, де традиційно багато приїжджих, та й для корінних жителів гостро стоїть питання вільного житла. Знайдеться так звана квартира на годину в Єкатеринбурзі, та й мабуть в будь-якому іншому більш-менш великому російському місті. У нашому житті часом виникають найрізноманітніші, несподівані і навіть неймовірні ситуації.

Може скластися так, що квартира внайми з погодинною оплатою допоможе зберегти вам репутацію, відносини, здоров'я і навіть життя! Тому мати на увазі таку можливість варто.

Тим більше, що погодинна квартира – це цілком пристойне місце, а не якийсь там притон, як комусь може здатися. Господар житла, передаючи вам ключі, обов'язково попередить не тільки про необхідність підтримувати елементарний порядок, а й дотримуватися встановлених правил і норми співжиття. Натомість ви отримаєте абсолютно відокремлене місце, де ні вас, ні ваших супутників ніхто не потривожить, чиста постільна білизна, повний комплект посуду і набір побутової техніки, від телевізора до фена.

Если вас интересует продажа квартир в Кременчуге то нет ничего лучше чем заглянуть на сайт Риелтор – тут вы найдете все свежие предложения и просто отличные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий