Показники використання браузерів

Січень 20, 2013

Показники використання браузерів

Фахівці аналітичної компанії Net Applications оприлюднила статистику популярності всіх інтернет-оглядачів серед користувачів ПК і мобільних телефонів за минулий місяць. Так, згідно з наданою інформацією, в січні браузер Internet Explorer, який і так залишається найпоширенішим, ще більше зміцнив позиції ринку, збільшивши частку з 52% до 53%. У рейтингу на другому місці фігурує Firefox – він у січні навпаки розгубив 1% аудиторії користувачів і залишився з показником 21%.

Що стосується прихильників браузера Chrome, ситуація практично не змінилася, веб-серфінг за допомогою оглядача здійснювали минулого місяця 19% власників комп’ютерів з підключенням до Інтернету. У мобільній сфері продемонстрували високу динаміку зростання аудиторії Safari і Android Browser з показниками 55% і 18% відповідно. А ось частка норвежської браузера Opera Mini знизилася за місяць до 20%. Однак статистика Net Applications йде врозріз з показниками Opera Software, які постійно рапортують про збільшення числа користувачів свого мобільного браузера.

На популярном строительном сайте stroyvibor.ru вы найдете различные средства например такие как Дезоксил-3: средство для промывки системы отопления и теплообменников – тут вы можете их приобрести по очень выгодным ценам и с доставкой в нужный город!Зверніть увагу:

Добавить комментарий