Покупка квитків в кіно стала простішою

Грудень 23, 2012

Покупка квитків в кіно стала простішою

Абоненти всіх стільникових операторів і власники банківських карток будь-якого банку, користуючись послугою МТС «Легкий платіж», можуть вибирати і оплачувати з мобільного телефону або сайту МТС квитки в кінотеатри.

«Мобільний телефон здатний замінити не тільки домашній комп’ютер і телевізор, але і гаманець. Зручний сервіс МТС «Легкий платіж» дозволяє в будь-якому місці і в будь-який час проводити платежі на користь більш ніж 11 000 постачальників товарів і послуг – як з банківської картки, так і з рахунку мобільного телефону. Новий сервіс дозволяє абонентам МТС в лічені хвилини вибрати з екрану мобільного телефону кінотеатр, час сеансу, місця в залі для глядачів і зручну форму оплати квитків, впевнений, що він буде актуальне і для студентів, так і для ділових людей», – відзначив директор департаменту фінансових послуг МТС Дмитро Панфілов.

Як скористатися
Для покупки квитків на запитання кіносеанс користувачеві необхідно зайти на сайт системи «Легкий платіж» і вибрати розділ «покупка квитків у кіно». Далі, слідуючи підказкам системи, вибрати фільм або кінотеатр. При переході у відповідний розділ користувачеві доступно короткий опис фільму з повним переліком кінотеатрів, в яких йде кожна кінострічка і час початку сеансу. Користувач може вибрати дату і зручний час перегляду кінофільму, покупка квитків доступна на кіносеанси на шість днів вперед, включаючи поточний день.

Предлагаем всем владельцам техники Apple взять на заметку. Ремонт iPhone Киев делают профессионально и доступно! Теперь не стоит искать в интернете объявления. Внесите этот сайт в закладки и «Скорая помощь» в случае поломки будет обеспечена!Зверніть увагу:

Добавить комментарий