Поліетиленові труби для водопроводу в квартирах і будинках

Квітень 9, 2013

Поліетиленові труби для водопроводу в квартирах і будинках

Вже протягом півстоліття трубопровідні системи виготовляються з полімерних матеріалів. Затребуваним і широко застосовуваним матеріалом у цій галузі є поліетилен. Поліетиленові труби в прокладанні систем водопостачання, опалення та каналізації використовуються по ряду властивих їм характеристик:

  • довгого терміну служби;
  • відсутність корозії;
  • високою пропускною спроможністю і мінімізації замулювання;
  • простоті і легкості монтажу;
  • можливості з'єднання як із застосуванням сполучних муфт і фітингів, так і без них; ремонтопридатності;
  • невеликим витратам на обслуговування; стійкості до зовнішніх впливів.

Трубопроводи, що прокладаються в грунті для транспортування води до житлових і промисловим об'єктам, а також інших речовин в рідкому і газоподібному стані, не бояться просадки грунту над ними і наступаючих внаслідок цього деформацій, оскільки поліетилен – досить міцний, пластичний і стійкий до деформацій матеріал. Не бояться взаємодії пластикові труби і з транспортуються по ним речовинами, оскільки інертні і не вступають в хімічні реакції.

Як труби малого (16 мм) діаметру, так і великого (до 1,6 м) випускають з поліетилену класів ПЕ63, 80, 100 і 100 +, розрахованими на робочий тиск від 4 до 20 бар. Виріб може проводитися у відрізках довжиною 12 м, або в бухтах (діаметром до 110 мм) від 50 до 1000 м. Для гарячого водопостачання пластикові труби годяться в тому випадку, якщо температура транспортується води не перевищує 40 ° C. Вироби малого діаметра з'єднують компресійними або електрозварних фітингами, а великого діаметра – або зварюванням встик, або електрозварних фітингами.

В цьому випадку утворюється монолітне і дуже надійне з'єднання без гумових ущільнювачів, які мають значно менший термін служби.

Простота обслуговування і можливість швидкого ремонту-установки знижує ризик виникнення аварій і забруднення трубопроводів. Крім того, поява полімерних труб дозволило в широких масштабах застосовувати безтраншейні технології.

Низькі витрати на установку і собівартість експлуатації в поєднанні з надійністю, довгим терміном служби і можливістю утилізації відслужили своє поліетиленових трубопроводів забезпечує високу популярність трубопровідним системам із сучасних полімерних композицій. Абсолютно безпечні для здоров'я людини.

Если вы выбираете шаровые краны то лучше всего взглянуть на сайт производителя с долгим стажем в этом деле kck – тут вас ожидает большой выбор и приятные цены на все товары!Зверніть увагу:

Добавить комментарий