Полімерні наливні підлоги: цікава інформація

Березень 26, 2013

Полімерні наливні підлоги: цікава інформація

Кожна людина підсвідомо прагнути до індивідуального і естетичному вигляду своєї квартири або будинку. І саме для цього були придумані унікальні дизайнерські, технічні, інженерні та стильові рішення. Йдуть роки, розробляються новинки: різноманіття шпалер, ламінат, стельові плінтуса, склопакети та інші. Наприклад, не так давно велика кількість власників житла, вирішили вдатися до облаштування своєї квартири і прикрасити внутрішній простір за допомогою натяжних стель. Поступово набирають обертів і підлогові покриття, наприклад, популярність, з'явилася на полімерні наливні підлоги.

Термін служби такої підлоги може варіюватися від 5 до 15 років, в залежності від варіанту його експлуатації. Полімерні підлоги знайшли широке застосування в харчовій, фармацевтичній, електронній та машинобудівної промисловості. Крім того, полімерні підлоги знайшли своє застосування в торгових точках, ремонтних підприємствах, а також на території складських приміщень.

Наливаємо підлоги

Наливна підлога – це двокомпонентний матеріал, який використовується за допомогою системи наливу на поверхню мозаїчного або бетонної підлоги. Основною метою полімерного статі є захист від ряду хімічних речовин, раннього зносу, припинення надходження пилу, і для здійснення легкого процесу збирання.

Властивість наливних підлог

  1. Велика розмаїтість декоративних рішень і малюнків, які можна привести у виконання
  2. Простота у використанні, а також швидке застосування в ході експлуатації.

Полімерні покриття часто застосовуються в тих приміщеннях, де необхідно здійснити:

  • Токопроводностью підлоги
  • Дотримуватися гігієнічні вимоги
  • Необхідна хімічна стійкість, а також стійкість до масел і бензиновим речовин
  • Необхідно усунути вібростійкість, ізностойкость, а також стійкість до підвищених навантажень від зовнішнього середовища

Наливні підлоги – це ціла система, яка складається з процесу грунтовки, яка здатна поліпшити адгезію всього наливного статі. Крім того, до наливним полам можна застосувати і додаткові елементи. Метою даної дії може стати надання ряду додаткових властивостей підлозі.

Вы делаете ремонт и обновляете интерьер своей квартиры? В таком случае вам подойдут жалюзи Симферополь которые станут актуальным и стильным дополнением к вашему интерьеру!Зверніть увагу:

Добавить комментарий