Полімерно-порошкові фарби

Квітень 9, 2013

Полімерно-порошкові фарби

Якщо при фарбуванні поверхонь в домашніх умовах ми все ще по-старому користуємося пензлем і звичайної рідкою фарбою (масляної або акрилової), то в промисловості їх вже давно витіснило нанесення полімерних покриттів за допомогою спеціального обладнання. Сучасні порошкові фарби помітно виграють у традиційних відразу за декількома параметрами і властивостями. Вони не тільки більш довговічні, але і забезпечують більш високий захист пофарбованих поверхонь від корозії, роблячи їх ударостійкими і володіють високими електроізоляційними властивостями. Порошкові фарби, або як їх ще називають, полімерні покриття, стійкі до впливу агресивних середовищ, атмосферних явищ, перепадів температури (в діапазоні від -60 до +150 градусів Цельсія).

Вони не містять у своєму складі вогненебезпечних або токсичних речовин, будучи в свою чергу матеріалом з високими вогнетривкими властивостями.

Ось чому полімерно-порошкові фарби знайшли такого широкого застосування буквально у всіх сферах, пов'язаних з виробництвом, будівництвом або ремонтом. На сьогоднішній день понад 20% усіх поверхонь, що офарблюються в світі піддаються саме процедурою нанесення полімерного покриття. Промислове, торгове та складське обладнання, спортивний інвентар, медична техніка та покрівельні матеріали, автомобілі і побутова техніка – ось лише невеликий список галузей та видів діяльності, в яких нанесення полімерних матеріалів стало домінуючим технологічним способом фарбування.

Технологічно процес нанесення полімерно-порошкової фарби можна схематично розділити на три етапи: підготовка поверхні, нанесення порошкового складу та його «запікання» (полімеризація). І якщо підготовка поверхонь може проводитися абсолютно різними способами – головне позбутися від нерівностей, іржі і бруду, то процес нанесення і закріплення складу вимагає строгого проходження технології. І, звичайно ж, багато в чому залежить від використовуваного обладнання.

Нанесення складу відбувається за допомогою змішування в змішувачі порошку і повітря. Далі суміш через розпилювач, що надає частинкам електричний заряд, надходить безпосередньо на поверхню заготовки, прилипаючи до неї. Після чого забарвлену таким чином деталь поміщають на 10-15 хвилин у піч, розігріту до 200 градусів тепла, де і відбувається полімеризація частинок порошку, тобто, закріплення фарби на поверхні.

Для того что бы ваш камин не чадил и работал как следует лучше всего использовать качественные дымоходы, которые можно выбрать и приобрести у компании Киев-Камин, так же тут вы найдете много интересных товаров из похожей тематики.Зверніть увагу:

Добавить комментарий