Поняття та переваги технології теплих підлог

Квітень 11, 2013

Поняття та переваги технології теплих підлог

Кожен домовласник мріє про красивий і затишному інтер'єрі свого житла. Затишок і комфорт припускають не тільки відповідність інтер'єру загальноприйнятим стандартам, але й тепло в будинку, особливо з настанням сильних зимових холодів.  Дуже неприємно, коли по холодній підлозі доводитися ходити босими ногами, відсутність граничної уваги до утеплення будинку може стати причиною хронічних хвороб.

Раніше проблема холодного статі вирішувалася за допомогою спеціального килимового покриття, але сьогодні доступні більш сучасні і комфортні методики обігріву підлоги. Однією з таких методик є теплі підлоги. Це дуже зручно в тих будинках, де є робота в інтернеті і малюки, так як вони схильні гратися поза килимового покриття на холодному і вогкою підлозі.

Технологія обігріву підлоги по всьому периметру спочатку виникла в нашій країні, так вона широко використовувалася в установах соціального типу. Дана методика була підхоплена на заході, де практично відразу стала користуватися колосальним успіхом. Та ж в 2005 році близько дев'яносто відсотків будинків в Швеції були обладнані теплими підлогами.

Слід зазначити, що така популярність технології теплих підлог обумовлена його численними перевагами, зокрема дуже тривалим терміном експлуатації (до п'ятисот років!), Концентрація теплового повітря безпосередньо внизу, тобто там де він потрібен, оптимальний розподіл теплового повітря по всій кімнаті, простота проектування і монтажу системи теплих труб.

Сьогодні існує дві методики реалізації теплого підлоги: електрична і водяна система обігріву. У разі електричного механізму, в підлогу вмонтовується електричний кабель, який знаходиться безпосередньо під підлоговим покриттям. Для економії витрачання електричного струму, застосовуються спеціальні механізми, які відключають подачу струму при досягненні домовленої температури.

У разі водяного опалення, в монтувати під підлогове покриття труби пускається вода, яка нагрівається в центральній системі опалення.

Слід зазначити, що нинішній стан будівельних технологій давно вже зумовило те, що теплі підлоги стали не предметом розкоші, а необхідністю, яку може собі дозволити навіть людина з порівняно невеликими доходами.

Весна как всегда это сезон ремонтных работ, и сейчас большой спрос на строительные материалы, многим нужна фанера и другие вещи которые можно купить по выгодным ценам на сайте Тлок – тут вы найдете большой выбор и хорошие условия покупки!Зверніть увагу:

Добавить комментарий