Популярні готелі Делі

Квітень 9, 2013

Популярні готелі Делі

«Самоді-Пелас», Самоді Розкішно прибраний палац дозволяє відчути всю пишність Раджастханській владик. ГосТІМа тут пообідати у величному «Дурбар Холі» і «Шиш-Махале». «Пушкар-Пелас», Пушкар Палац у озера, що колись належав Кішангарха, нині став одним з найпопулярніших готелів в храмовому місті.

Розташований він просто ідеально: з вікон видно купальні, гориАраваллі і всі 400 храмових споруд. «Нараїн-Нівас-Пелас», Джайпур Традиційний палац був побудований в 1928 р. Його оточує великий парк і фруктовий сад манговими деревами. «Німрана-Форт-Пелас», Німрана Форт споруди 1464 став одним з перших готелів такого роду в країні. Його ретельно відреставрували зі збереженням первісної планування та архітектури, а інтер'єр відрізняться цікавим змішанням традиційних рис і їх сучасній інтерпретації. «Хілл-форт», Кесролі Вважається, що цьому форту з сьомгою башточками не менше 600лет. Він стоїть на вершині невеликого пагорба, а з валів відкривається чудова панорама.

Готель – чудова база для відвідування навколишніх святинь і пам'яток. «Лакшмі-Віласом-Пелас», Бхаратпур Палац у національного парку Кеоладео був зведений в 1899 р. для жіночої половини княжого сімейства. В архітектурі простежуються Могольськіє і раджпутскіе риси. Просторі і повні повітря номери обставлені меблями того часу, а дворики прикрашені яскравими фресками. «Уша-Кіран-Пела, Гваліор Гостьовий будинок магараджі Гвалиора, ставши готелем, зберіг свою чарівність.

Так називають палаци, відремонтовані і переобладнані так, щоб задовольнити запити іноземних туристів в якості першокласних готелів. Пропонують всі сучасні зручності, в тому числі кондиціонери, і масу додаткових послуг, наприклад басейни і тенісні корти, вони приваблюють своєю історією, архітектурою і властивим їм витонченістю. У декорі інтер'єрів використовуються старі фото і інші раритети, часто в номерах антикварні меблі. А доглядає за всім цим відданий персонал, нерідко складається з представників старовинних родів.

Особлива атмосфера змусить вас забути про високі ціни. Недорогий готель з простими умовами і хорошими цінами, розташований на відстані пішої ходьби від центру міста.

Номерів: 450.

Хотите встретить весну модной и стильной? В таком случае вам будет интересна услуга пирсинг языка которая поможет выделиться и стать очень привлекательной и интересной девушкой!Зверніть увагу:

Добавить комментарий