Популярні недорогі місця для проживання на північ від Делі

Квітень 9, 2013

Популярні недорогі місця для проживання на північ від Делі

Харідвар: Хімгірі (Hmgr). Заклад для паломників. Дешеві, прохолодні і чисті номери. [TV] Номерів: 18. Харидов вар: Джаярам Ашрам (Jayагат Ashram).

  Одна з кращих Дхарамшала в Харідварі з низькими цінами, що включають просту їжу. Ванні є лише в кількох номерах. Номерів: 500.

Харідвар: мотель Рахі (UPSTDC). Біля автобусної зупинки, Staton Rd. Сучасне бунгало з хорошим садом і уважним персоналом. Тут же міститься регіональне турбюро.

Харідвар: тіртха (Teerth) Заклад розташований у людному місці, в кожному номері є балкон з видом на річку і головний гхат Хар-ки-Паура. Харідвар: Класик Інтернешнл (Classc nternatonal) Проста зручна готель з рестораном, де пропонують гарні вегетаріанські страви. Харідвар: Сагар Гангу Резортс (Sagar Ganga Resorts), Прекрасне маєток на березі річки колись належало непальським королівському сімейству. Просторі кімнати, обстановка в стилі ар деко.

Є власний гхат. Харідвар: СувідхаДелюкс (SuvdhaDeluxe). Новий готель в центрі с безпомилково відчувається духом маленького містечка-заклад чисте і непретензійною.

Курукшетра: Нілкантхі Крішна Дхам Ятрі Нівас. Проста і пристойна готель управління туризму. Номери розташовані по периметру внутрішнього двору. Є зали медитації.

Мірут: НавінДелюкс (Naveen Deluxe). Головна перевага готелю – близькість до вокзалу, автостанції і ділового центру.

Мірут: Раджмахала (Rajmahal). До готелю зручно добиратися.

Номери чисті та зручні. Паніпат: Голд (Gold). Недороге заклад для приїхали у справах Національної автомагістралі, що проходить через центр.

Паніпат: Скайпарк (Skylark). Мотель, що належить Haryana Toursm, славиться хорошим сервісом і гостинністю .. Рішікеш: Бхандарі СуіссКоттедж (BhandarSwss Cottage). Старе заклад з особливим шармом.

Для проживання надаються також намети. Номерів: 10. Рішікеш: Туристичне бунгало GMVN (GMVN Tourst Bungalow).

Котеджі стоять в тихому парку поблизу міського центру. У цьому популярному місці краще бронювати місця заздалегідь.

Рішікеш: Хайбенк Пезантс Котедж (Hgh Bank Peasants Cottage). Затишний готель, красиво розташований на високому березі Гангу, оточений чудовим садом. Тим, хто приїжджає більше ніж на тиждень, надаються хороші знижки.

Номерів: 4. Рішікеш: Гангу Кінарі (Ganga Knare). Готель біля річки на тлі гір пропонує безкоштовні заняття медитацією, катання на човнах; готельне турбюро організовує походи і рафтинг.

Много пользуетесь мобильным? В таком случае хорошенько изучите Тарифы Билайн и Мегафон уверен вы найдете для себя удачный тарифный план и сможете экономить деньги на мобильных платежах!Зверніть увагу:

Добавить комментарий