Популярні недорогі місця для проживання в Агре

Квітень 9, 2013

Популярні недорогі місця для проживання в Агре

p>АГРА: Н'юбакшіс Хаус (NewBakshfs House). Місце для тих, хто хоче здобути досвід проживання в індійській родині, але ціни тут вищі, ніж в інших подібних пансіонах.

Потрібен попереднє бронювання. Номерів: 14. АГРА: Туристичне бунгало (Tourst Bungalow, UPSTDC).

Маленький, чистий і гостинний готель із затишним двориком і вмілим персоналом .. АГРА: Лоріс (Laures Hotel).

Один із старих готелів Агри. Ціни низькі, кондиціонерів немає. Є також кемпінг.

АГРА: Туркомплекс Маюр (Mayur bursl Complex) Пристойний готель середнього класу з котеджами на великій галявині. Місце вельми популярне. Хороший ресторан з чемним персоналом.

АГРА: ТаджХіма (Taj Kheema). Невеликий державний готель поблизу Тадж-Махала, з пристойними стандартними Номерами.

Любителі фотографії оцінять чудовий вид на знаменитий пам'ятник з верхнього парку. АГРА: АграАшок (Agra Ashok Hotel, 1TDC).

Стандартна готель поблизу вокзалу, зі зручними номерами і гостинним персоналом ..

Современная техника для защиты от перепадов в сети помогает предотвратить выход техники из строя, и это очень важно для тех кто работает за компьютером или хранит в нем ценные данные. Если вы желаете позаботиться о том что бы ваша техника была надежно защищена лучше всего приобрести стабилизатор напряжения – который будет лучшим помощником в сбережении вашей аппаратуры в хорошем состоянии. Если вы заглянете в магазин Вольтер по адресу volter.ua – то сможете без лишних хлопот заказать стабилизатор напряжения для дома по очень выгодной цене и с удобной доставкой в нужный город!Зверніть увагу:

Добавить комментарий