Популярний Cid Highwind – один з найкращих у грі

Березень 20, 2013

Популярний Cid Highwind – один з найкращих у грі

Цей персонаж з’явиться у вашому розпорядженні далеко не в самому початку гри і стане доступний вже ближче до її середини. Бійцівські якості цього героя не викликають ніяких сумнівів його атаки
завжди точні і влучають в ціль. Ліміти в основному засновані на поразку великої кількості супротивників.

>>> Level 1
Boost Jump – Швидка і вельми ефективна атака, що дозволяє за один раз звалити практично будь-якого не найсильнішого монстра.
Dynamite – Cid дістає велику зв’язку динаміту і, зрозуміло, кидає її в натовп монстрів. Все це чудова справа вибухає, відправляючи до прабатьків більшу частину невдачливих ворогів. Як тільки Cid навчиться цього ліміту, варто перейти на використання виключно його.

>>> Level 2
Hyper Jump – Cid стрибає високо в небо і з величезною силою штовхає меч в землю, що викликає величезний вибух, що зачіпає всіх супротивників. Ідеально використання проти великих груп, але і проти одного опонента ефект буде непоганий.
Dragon – Герой викликає дракона, який сильно кусає одного з супротивників, а потім переносить його зачарування та здоров’я Cid’.

>>> Level 3
Dragon Dive – Використання цього ліміту дозволяє вам влаштувати кілька дуже великих вибухів у стані супротивника. Цей ліміт є найсильнішим з лімітів третього рівня, оскільки приносить багато ушкоджень всім монстрам.
Big Brawl – Численні ножові поранення, отримані монстрами в результаті використання вами цього ліміту, дозволять з упевненістю сказати про їх недовгого життя. Кількість атак більше, ніж в Dragon Dive, але потужність їх менше.

>>> Level 4
Highwind – Cid викликає підмогу з військових авіаційних частин, які з радістю скидають кілька досить потужних бомб на голови ворогів. Ліміт найбільш ефективний проти одного супротивника, так як може фактично вичавити з нього близько 10 – 15 тисяч очок здоров’я за один присід.

Если вас интересует заработок в интернете значит вы на правильном пути, так как сейчас в онлайне очень много работы и можно заработать приличные деньги!Зверніть увагу:

Добавить комментарий