Поради для тих хто вирішив відвідати Єгипет

Травень 8, 2013

Поради для тих хто вирішив відвідати Єгипет

Єгипет – колиска однієї з найдавніших цивілізацій планети, що зародилася на місці зіткнення Африки, Азії і Європи багато тисяч років тому. Дивовижні старовини, пам’ятки архітектури і мистецтва, екзотичний клімат вже не перший рік приваблюють туристів зі всіх сторін світу. На сьогоднішній день Єгипет впевнено утримує своє місце серед найпопулярніших у туристичному відношенні країн. Величезний відсоток населення країни зайнято в туристичному бізнесі – це персонал готелів, співробітники туристичних фірм, екскурсійних бюро і музеїв. Ті, хто не обслуговує туристів безпосередньо, так чи інакше, стикаються з галасливою і цікавою мандрівної братією. Найчастіше це, звичайно ж, відбувається з продавцями і торговцями. Та й самі туристи не обмежуються готелями, пірамідами і пляжем, а з усіх сил прагнуть до цих зустрічей – гріх не привезти з собою які-небудь сувеніри з Єгипту, щоб можна було порадувати рідних і друзів і, звичайно ж, похвалитися перед товаришами по службі.
В етнічному відношенні майже всі жителі країни – хаміти (90%). Серед них виділяється невелика громада коптів – єгипетських християн, яка виникла ще у середині I століття. Зовні копти нічим не відрізняються від переважаючих за кількістю мусульман, оскільки представляють один і той же етнос. До етнічних меншин відносяться проживають у Єгипті бедуїни, нубійці, греки, італійці, сирійці, ліванці. Державна мова Єгипту – арабська, але його розмовна форма значно відрізняється від літературної мови. Практично скрізь можна порозумітися англійською. У традиційних туристичних пунктах єгиптяни говорять французькою, німецькою, італійською мовами, багато знають російську. Однак буде потрібно якийсь час, щоб звикнути до своєрідного вимові єгиптян. Поширене звернення до туристів не залежно від статі – “друг”.

ПОВАЖАЙТЕ ТРАДИЦІЇ. Єгипет – країна, в якій переважна більшість населення сповідує іслам. Це вимагає від туристів, що в’їжджають в країну враховувати деякі особливості культури господарів. Звичайно, ніхто там не змушує європейських жінок ходити в паранджі, хоча серед єгиптянок останнім часом ця традиція набирає все більшу популярність. Є ряд правил, дотримання яких позбавить європейську жінку від неприємних ситуацій в Єгипті.
Правило 1. Для жінок і чоловіків зазвичай існують окремі черги.
Правило 2. В автобусах організовані спеціальні місця для жінок, а в метро жінкам виділяється один вагон зі складу.
Правило 3. Ваш зухвале вбрання, та ще без супроводжуючого чоловіки, буде сприйнятий місцевими чоловіками єдиним чином – як згода на все. Ваше обурення і спроба сховатися від нав’язливого залицяльника буде вважатися кокетством, так як своїм костюмом ви вже все сказали.
Правило 4. Якщо Ви, полонили екзотичною зовнішністю арабів, ви вирішите відшукати собі супутника життя серед місцевих чоловіків, пам’ятайте, що діти від шлюбу з іноземками не вважаються єгиптянами.

РИНОК: ФОРМУЛА УСПІХУ. В Єгипті ви практично не зустрінете працюючих жінок, а торгівлею займаються виключно чоловіки. Так що, збираючись на шопінг в Єгипті, знайте, що продавець буде чоловік. Що стосується процесу купівлі-продажу, то багато хто відзначає, що єгиптяни дуже нав’язливі. Через день ви вже звикнете до того, що вас хапають за рукав, затягують у магазинчик, саджають за стіл і пригощають безкоштовним чаєм. Не турбуйтеся, це не зобов’язує вас неодмінно щось придбати у господаря магазину. Трохи наполегливості – і ви на волі.

Вы создали интернет магазин и еще не знаете как заполучить на него пользователей? В таком случае рекомендую ознакомиться с программой Aweb-marketing – это позволит вам заказать профессиональное продвижение по очень выгодной цене и с оплатой только за результат!Зверніть увагу:

Добавить комментарий