Поради щодо збереження зору при роботі з комп’ютером

Листопад 3, 2011

Монітор невід’ємна частина сучасного комп’ютера, завдяки цьому пристрою ми бачимо текст який набираємо, читаємо інформацію, переглядаємо фільми і тд. Користувачі персональних комп’ютерів проводять багато часу дивлячись в монітор, очі втомлюються від цього але в кожного монітора свої властивості і вони по різному впливають на зір людини.
Постає питання на якому моніторі зупинити свій вибір ? В середньому монітор складає третину від загальної вартості всього комп’ютера. Зараз користувачі віддають перевагу рідкокристалічні монітори (рідко-кристалічні), але по даним статистики навіть вони задають шкоди очам.
Ми дамо декілька порад користувачам комп’ютерів як зберегти свій зір.
Найкраще це в роботі за комп’ютером брати часті але короткотривалі перерви, наприклад кожні півгодини. Протягом цих перерв, що тривалістю одну або дві хвилини, зосередьте свої очі на віддаленому об’єкті, це допоможе освіжити зір. Навіть простий погляд удалину кімнати або з вікна, може дуже пом’якшити напругу очей.

Есть много способов которые помогают убрать заметные морщины вокруг глаз, некоторые косметологи советуют применить наробные рецепты, некторые советуют продукцию извесных комсетических фирм. Советуем почитать советы на эту тему от Людмилы Скибы

По друге впевніться що яскравість монітора пристосована до інтенсивності, і є зручною для очей. Самі вдалі налаштування це коли монітор не дуже яскравий і не дуже тьмяний.
Також необхідно налаштувати контраст між символами на моніторі і його фоном, таким чином, що б надрукований текст був легко читаним.
І, нарешті, мінімізуйте відображення яскравого світла на моніторі,використовуючи затемнені скла на вікнах або завіски, і відрегулюйте освітленість включених вогнів. Джерела яскравого світла також повинні бути виключені з периферійного бачення.Зверніть увагу:

Добавить комментарий