Porsche Cayenne – нова легенда від німецького автовиробника

Березень 2, 2013

Porsche Cayenne – нова легенда від німецького автовиробника

Середньорозмірний кросовер Porsche Cayenne, якщо і не став культовою моделлю, такий, як Porsche 911, то тільки тому, що знаходиться у виробництві тільки 10 років. Однак якщо популярність моделі буде і далі перебуває на такому рівні, як сьогодні, то лаври легенди років через двадцять автомобілю забезпечені.

Автомобіль створювався при активній співпраці з фахівцями групи Volkswagen. Зокрема, інженери VW займалися розробкою повнопривідної трансмісії моделі. В основі Cayenne лежить досить вдала в усіх відношеннях архітектура, розроблена для позашляховика Volkswagen Touareg.

З технічної точки зору кросовер бездоганний, однак, імовірно, головним досягненням моделі з'явився справжній комерційний прорив, який Cayenne забезпечив компанії Porsche. При всій повазі до 911-ї моделі, варто відзначити її популярність у світі, але масовим спорткар назвати не можна, як, загалом, і будь-спортивний автомобіль в силу специфіки.

А далеко недешевий Porsche Cayenne тільки в минулому році купили майже 120 000 осіб. І не дивно – автомобіль комфортний, динамічний, презентабельний і цілком підходить для «важких буднів» бізнесу. До того ж півтора десятка варіантів і модифікацій моделі дозволяють врахувати будь-які переваги покупців.

Комерційний успіх кросовера, підштовхнув до створення аналогічних моделей та інших автовиробників преміальних авто, таких як Maserati або Lamborghini.

Інженери компанії Porsche продовжують удосконалити модель. Так, на недавно минулому автосалоні в Пекіні була представлена чергова нова модифікація.

Наступает весенний сезон а это значит что многие люди начинают в своих квартирах ремонт и приводят все в порядок после зимних холодов. Если вы хотите купить окна в Киеве то лучше всего обратиться в компанию которая давно на этом рынке и знает толк в этом деле, речь идет о фирме – okna-rolet.com.ua, тут вам предложат самые выгодные условия!Зверніть увагу:

Добавить комментарий