Порядок відкриття агентства нерухомості

Квітень 14, 2013

Порядок відкриття агентства нерухомості

Агентство нерухомості є одним з найбільш вигідних способів вкладень. Це пов'язано з тим, що здійснення цього виду підприємницької діяльності досить реєстрація ріелтерського агентства в якості юридичної особи, при цьому законодавство не встановлюють конкретну форму організаційно-правової форми агентства нерухомості. Це означає, що таке агентство може бути зареєстрована як просте товариство з обмеженою відповідальністю, далі як товариство з додатковою відповідальністю, а також приватного підприємства і т.д. особу привабливість ріеелторская діяльність також заслуговує і тим, що вона вимагає періодичної сертифікації.

Нерідко можна бачити думка про те, що ріелторське агентство найкраще відкрити в центрі міста. Сьогодні на спеціалізованих інтернет порталах існує величезна кількість пропозицій під оренду офісу, в тому числі в самих престижних центральних районах. Слід зазначити, що зовсім не обов'язково брати в оренду в офіс у центрі, так як це може досить накладно, особливо на початку діяльності агентства.

Головне при оренді офісу – це розташування його на першому поверсі і бажано в густонаселених районах, ближче до своїх потенційних клієнтів. Крім того, не слід забувати про створення свого інтернет сайту, де оперативно й швидко будуть розміщуватися всі пропозицію, в тому числі гарячі варіанти продажів нерухомості. Сам офіс можна обладнати тільки найнеобхіднішим, зокрема стіл, стільці, комп'ютер та інтернет.

Для початку діяльності ріелтерського агентства достатньо трьох або чотирьох осіб, надалі сам штату природно буде розширюватися. Сам директор агентства повинен бути досвідченим людиною, як мінімум зі стажем роботи не менше трьох років у сфері купівлі – продажу нерухомості. При наборі людей в штат, слід наймати людей вже мають досвід в сфері нерухомості та здатних успішно розвивати діяльність агентства.

Вони повинні працювати так, що думка зняти офіс без посередників навіть в голову не приходив до їх клієнтам.

Особливу увагу слід звернути на рекламу агентства, зокрема грамотне здійснення зовнішньої реклами, реклами на місцевому телебаченні та на спеціалізованих інтернет порталах нерухомості.

Для того чтоб ы удобно все расположить в своей квартире можно использовать http://www.mebliukr.kiev.ua/ru/stoly/komputernie – которые в большом ассортименте есть на сайте МебельУкр – тут вы найдете действительно качественную мебель по отличным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий