Пошукова система Google попередить власника зараженого комп’ютера

Вересень 15, 2011

Пошукова система Google попередить власника зараженого комп’ютера

На офіційному корпоративному блогу Google була опублікована інформація про нову функцію пошуку, яка напряму пов’язана з безпекою комп’ютера. Спочатку співробітники помітили, що на сервіси корпорації Google йде незвичайний трафік. Експертами в області безпеки було встановлено, що джерело цього трафіку інфіковані вірусом комп’ютери.

Понад мільйон комп’ютерів створювали PPC-схему, трафік перенаправлявся на проміжні проксі-сервери, видозмінюються результат пошуку і призводять користувача на потрібні зловмисникові сайти. Було прийнято рішення попереджати власників таких комп’ютерів про наявність проблеми прямо на сторінці пошуку. Звичайно, виявляються не всі типи вірусів,а лише ті, що перехоплюють запит користувача до сервісів Google і перенаправляють їх через певні проксі-сервери.

Зараз мета цих дій вивчається співробітниками безпеки Google, пише у своєму мікроблозі Метт Каттс. Можливо, це програмне забезпечення викрадає відомості про акаунти в Google. Тут же він зазначив,що заражені таким ПЗ тільки комп’ютери під управлінням ОС сімейства Windows. Раніше виявляти та інформувати користувачів про наявність вірусів не вмів ні один сервер, мабуть, це перший випадок, і це вигідно не тільки користувачам, але і самої корпорації Google. Корпорація не збирається брати на себе функцію антивірусних програм, але сподівається,що подібні попередження зроблять користувачів уважніше до питань власної безпеки та стимулюють їх своєчасно оновлювати власне антивірусне програмне забезпечення.Зверніть увагу:

1 коментар

Трекбеки/Пинги

  1. Google допоможе скороти посилання - [...] не только надежно но и действительно очень выгодно ! ← Пошукова система Google попередить власника заражено...…

Добавить комментарий