Пошукова система Microsoft Bing становиться популярною

Січень 31, 2013

Пошукова система Microsoft Bing становиться популярною

За підсумками грудневого звіту веб-моніторингової компанії ComScore, в останньому місяці 2011-го пошукова система Microsoft Bing на ринку США обігнала Yahoo і по кількості пошукових запитів вийшла на 2-е місце. Так, Bing і інші пошукові ресурси корпорації Microsoft в цьому місяці обробили порядку 2,75 млрд. пошукових запитів. Вперше в історії даний показник перевищив сумарні показники Yahoo. Як стверджують в ComScore, на сьогоднішній день Bing утримує частку в 15,1%.

Пошукова система Yahoo за підсумками грудня обробив 2,65 млрд. запитів, що дає йому частку ринку в 14,5%. А лідером по -, як і раніше залишається Google, який в США обробив 12 млрд. запитів і отримав частку в 65,9%. Кількість пошукових запитів впливає на обсяги трафіку – важливий показник для рекламодавців і загальної виручки пошукачів. Таким чином, втрата ринкової частки Yahoo позначилася і на зниженні її фінансових показників. Факт обгону Bing компанії Yahoo, на думку фахівців, був очевидний ще з 2008 року. Тоді Microsoft вперше оголосила про бажання придбати Yahoo.

Для того что бы ваш сайт приносил пользу и был популярным надо пользоваться услугой раскрутка сайта от проверенных веб-студий или читать информацию о том как продвинуть сайт на специализированных проектах таких как webearn.com.ua – тут есть много полезной информации!Зверніть увагу:

Добавить комментарий