Пошукова система Рамблер виходить на нові потоужності

Лютий 9, 2013

Пошукова система Рамблер виходить на нові потоужності

Нещодавно фахівці Рамблера заявили про новий крок у розвитку відомого пошуковика. Зараз рамблер має середнє положення на ринку інтернет – ресурсів, за останній рік спостерігалася стабільність в роботі. Падіння і зростання рейтингу був невеликим, і все одно повертався до середнього показника. Фахівці вважають, що компанія дозріла для розширення і збільшення штату, так як кількість користувачів дозволяє це зробити. З чого почне пошуковик поки що невідомо, але нововведення з’являться і в сервісах Рамлера (також збільшиться їх кількість) і в інтерфейсі, і функціональності.

За опитуваннями користувачів, їх цілком влаштовує нинішній Рамблер, а нововведення, як часто буває, можуть лише збільшити кількість незручностей і зробити з нині комфортного пошуковика модифіковану погіршену версію. Майбутні зміни будуть ретельно маркетингових досліджень і лише потім вступлять в дію.

Качественные двери способны защитить ваш дом и украсить его, если вас интересуют входные двери киев то конечно лучше всего обратиться в компанию vlast.com.ua – тут вы найдете большой ассортимент и просто отличные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий