Позитивні сторони придбання комерційної нерухомості

Березень 26, 2013

Позитивні сторони придбання комерційної нерухомості

У період після кризи на ринку нерухомості, люди, природно, не хочуть ризикувати, інвестуючи в житлову і комерційну нерухомість. Проте досвідчені інвестори відзначають, що сьогодні якраз склалася унікальна ситуація, коли можна придбати комерційну нерухомість набагато нижче її вартості. Придбання комерційної нерухомості – дуже відповідальний процес, за складністю дорівнює такої діяльності оренда офісних приміщень в СПб. Незважаючи на значну кількість ризиків при купівлі комерційної нерухомості, у випадку, якщо буде проведено хороший аналіз і прийнято правильне рішення можна розраховувати на отримання хорошого прибутку.

Ця стаття є коротким керівництвом щодо інвестування в комерційну нерухомість. Перш за все, дозвольте мені викласти деякі з переваг інвестування в комерційну нерухомість.

Слід знати, що до комерційної нерухомості в першу чергу відносяться офісні приміщення, магазини, склади, виробничі площі або будь-який інший об'єкт нерухомості, що здають в оренду або використовується в комерційних цілях. Місце і простір є двома з першочергових потреб підприємств і оренда нерухомості є набагато більш доступним варіантом для них, а ніж купувати її. Одна з основних переваг інвестування в комерційну нерухомість є можливість її здачі в довгострокову оренду і високої орендної плати, яку власники можуть заробити.

У порівнянні з житловою нерухомістю, комерційна нерухомість, як правило, підтримується набагато більш професійно, що автоматично знижує витрати. Високий відсоток повернення інвестицій, більше 8% до 9% відсотків рік, є ще однією причиною, чому інвестиції в комерційну нерухомість є дуже вигідними.

Комерційна нерухомість у престижних районах здатна дати щорічний дохід 3% до 4%. Комерційна нерухомість, які розташовані в престижних зонах бізнесу завжди затребувані і, отже, можна очікувати гідну вартість перепродажу в майбутньому, коли ціни на цій території істотно зростуть. Тому фактор місця має першорядне значення, коли мова йде про інвестиції в комерційну нерухомість. Компанії шукають для офісу, магазину простору, склади з усіма необхідними зручностями і ресурси в їх околиці.

Хотите выгодно и надежно вложить деньги в недвижимость? В таком случае лучше всего подойдет квартира в Ирпене – тут вы найдете большое количество интересных предложений и разных вариантов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий