Позитивні та негативні сторони металевих дахів

Квітень 9, 2013

Позитивні та негативні сторони металевих дахів

Металевий дах є сьогодні одним з найбільш популярних виборів домовласників. В якості вихідного матеріалу для дахів вибирають алюміній, оцинковану сталь, метали з обробкою з штучного каменю. Головна перевага використання металевих дахів – це міцність і довговічність.

При цьому сучасні технології дозволяють додати її видимість деревини, в результаті чого виходить універсальний варіант з видимістю дерев'яного даху, міцністю і надійністю, характерною для металевого покриття.

Металева покрівля не тріскається і не гниє і не жолобиться і найбільш стійка до заморожування і відтавання, снігу, граду, вітрам і вогню. Завдяки довговічності і міцності матеріалів, використовуваних в металевій покрівлі, виробники і монтажні фірми завжди готові надати дуже довгий термін гарантій. Сьогодні увазі споживача представлена величезна кількість варіантів оформлення дахів.

Для декоративного оформлення даху можна застосовувати гофровані листи, різні види металевих панелей, іспанської плитки, валлійського сланцю ит.д. Поряд міцність і надійністю, дуже важливою перевагою металевого даху є простота установки з використанням відповідних панелей.

Нова дах з металу може бути також встановлені на базі вже існуючої покрівлі без необхідності видаляти гальку або плитки, які вже є на покрівлі. Крім того, металевий дах передбачає низькі витрати на технічне обслуговування, в переважній більшості випадків, достатньо прочищати дах від сміття. Даний тип дахів має також дуже високі показники енергоеффетівності, так як в порівнянні з іншими варіантами дозволяє зберігати до сорока відсотків тепла.

Слід зазначити, що монтаж і проектування металевого даху слід довіряти професійним фахівцям з компаній, які мають велику кількість позитивних відгуків у такій сфері як покрівельні та фасадні роботи. Це дозволить практично відразу уникнути можливих проблем, пов'язаних з неякісним монтажем даху, і отримати покрівлю, яка прослужить вам десятки років.

В якості недоліків металевих дахів найчастіше називають барабанний шум під час дощу. Однак сучасні рішення в області звукоізоляції з успіхом дозволяють вирішити цю проблему. Більш висока вартість металевого даху з успіхом компенсується за рахунок низьких витрат на обслуговування і скорочення витрат на його опалення.

Для того что бы современный человек мог получать информацию и развиваться ему просто необходим интернет и если вас интересует мобильный интернет крым то рекомендую обратить внимание на предложение по хорошим тарифам Диджус!Зверніть увагу:

Добавить комментарий