Прага, столиця Чехії

Квітень 9, 2013

Прага, столиця Чехії

У туристів Прага завжди в моді. Казкова архітектура міста хвилює як новоприбулих мандрівників, так і завсідників цього чудесного міста. Навіть одноденний візит до Праги стане нескінченно захоплюючим.

Головне, взуйтеся в зручні туфлі, здатні винести топтання по бруківці. Кілька практичних порад.

Хоч Чехія і входить до Євросоюзу, в країні діє чеська крона. Вигідніше користуватися саме нею, ніж євро. В обмінниках приймають і рублі, але обмін доларів або євро буде за кращим курсом.

Уточнюйте суми – вони можуть відрізнятися від того, що написано на табличці. Пластик Віза і Мастеркард приймаються в більшості закладів – розрахунки по ним будуть ще вигідніше, ніж обмін рублів на євро і потім покупка крон.

В центрі досить багато громадських туалетів, ціна складає близько 10 крон. Туалети в Макдональдс або КФС в центрі можуть бути платними. Почніть з метро Мустек – виходьте від нього на Вацлавську площу, подивіться вгору, щоб помилуватися на Національний музей.

Потім по площі крокуйте вниз, до вулиці На-мустку, звідки скрутіть вправо – на Лицарську вулицю, потім – вліво, поблизу станового театру. За Залізної вулиці пройдіть до Астрономічним годинником, які знаходяться на Староместской площі. Тут помилуйтеся Храмом Діви Марії Перед Тином, виходьте з площі через північно-західний, тобто верхній лівий кут – тут ви пройдете мимо місця, де народився Франц Кафка. У маленькому кварталі Йозефів сховалося Старе єврейське кладовище.

За майже вільному від туристів мосту Манес перейдіть Влтаву – заодно можна захопитися сусіднім мостом, Карловим, на якому завжди багато народу. На іншому березі Влтави зайдіть в сад Валленштейн, звідти можна дійти до замку.

У замку можна забути про час, оглядаючи його. Пам'ятайте, що у вас всього день, і вам ще потрібно відпочити.

Вийшовши з замку, зійдіть по вулиці Нерудової до кафе «У повішеного кави» – тут можна перерватися на чашку кави або келих пива. Продовжіть спуск, вийшовши до Малостранской площі – по ній прогуляйтеся повз стіни Леннона. Якщо ще є сили – відвідайте Музей Кампа, в якому розташована експозиція за європейським мистецтва XX століття.

Вийшовши з музею, скрутіть на північ і поверніться на Староместскую площа по Карлову мосту. Є ще варіант – поверніться назад до мосту Легіону, який стоїть на південь від острова Кампа, і посидьте в кафе Лувр.

Вечір можна провести в Клубі пивоварів або в пабі Барачніцка Рихта.

Для того что бы делать качественную мебель лучше всего покупать товары у знаменитых компаний, например у компании Явир лучшие цены на зеркала и фурнитура и мебельные плиты, тут закупаются все серьезные мебельщики!Зверніть увагу:

Добавить комментарий