Працюємо над створенням якісного web-сайту.

Вересень 6, 2011

Працюємо над створенням якісного web-сайту.

Отже, Ви бажаєте зробити корисний, красивий і зручний сайт!
Ми підготували короткий огляд важливих речей при сторенні сайту
Інформаційний контент
Погодьтесь, якщо на сайті немає корисної інформації, здатної зацікавити певне коло людей,то можна ставити питання про необхідність існування сайту як такого.
Задумайтесь, як багато корисних сторінок Ви бачили останнім часом в порівнянні із загальною кількістю відвіданих Вами місць?
Якщо на Вашому сайті корисна інформація то користувачі будуть додавати сайт в соц. закладки, скидати на нього посилання своїм друзям і сайт буде підніматись в пошукових системах на найкращі позиції!
Дизайн сайту.
Друга за важливістю складова хорошого сайту. Від дизайну залежить, наскільки привабливі будуть сторінки сайту, тобто в кінцевому рахунку, скільки людей додатково захочуть прийти і подивитися на Ваш сайт. Якісний дизайн перетворює випадкового відвідувача сайту на клієнта, а поганий дизайн відлякує користувачів і вони поспішають закрити сторінку браузера…

У Вас есть хороший фотоаппарат? Вы любите фотографировать? Узнайте полезную информацию о том, как как продать фотографии и сделать из хобби реальный бизнес!

Розкрутка веб-сайту
Це не тільки реєстрація Вашого сервера у всіх можливих Пошукових системах світу, і додання в соц. закладки.
Для просування сайту добре підходять і такі засоби, як розміщення інформації в засобах масової інформації (URL – у газеті),а також згадка про Ваш сайт на візитках, рекламку, в газетних і журнальних статтях і т.д.
Крім цього, на web-сайті обов’язково повинен бути згаданий E-mail для зв’язку з Вами або можливо хтось з відвідувачів сайту побажає обмінятись з Вами кнопками сайту, або баннерами.
Відсутність орфографічних і граматичних помилок
Цей пункт ми вирішили додати зважаючи на величезну кількість помилок на веб-сайтах.
Під час написання текстових матеріалів Ви можете користуватись сервісом перевірки тексту на помилки від Яндекса. Знайти сервіс можна за адресою http://api.yandex.ru/speller/Зверніть увагу:

Добавить комментарий