Правила поведінки туриста в Індії

Квітень 9, 2013

Правила поведінки туриста в Індії

До приїжджим індійці ставляться з надзвичайною чемністю і готові прийти на допомогу незнайомій людині. Якщо ви стикаєтеся з поганим обслуговуванням або бюрократичною тяганиною, не вступайте в суперечки, зберігайте терпіння і ввічливість, постарайтеся не втратити самовладання. Оскільки в регіоні існують різноманітні релігії, касти і соціальна ієрархія, ставитеся до всіх шанобливо, не виявляючи свого ставлення до релігійних вірувань, етнічної або регіональної приналежності. Публічна демонстрація виразів любові, наприклад, поцілунків, може викликати несхвалення у оточуючих.

Індійці і сьогодні в цілому слідують традиційним нормам етикету, за винятком, можливо, деякої частини молодих людей у великих містах. Привітання Найбільш поширена форма вітання по-індійськи при зустрічі і розставанні або Нама. При цьому долоні складаються разом і піднімаються на-віч, а голова злегка схиляється вперед. Мусульмани піднімають праву руку над чолом зі словами.

У Північній Індії зазвичай услід за ім'ям в знак поваги додають джи. Але при першому знайомстві краще адресуватися формально з додатком «пан» чи «пані» перед прізвищем.

Використання тільки імені-ознака фамільярності. Європейське знизування руки загальноприйнято, хоча індійські жінки все ще воліють вітати гостя жестом. До старих людей, і особливо до дідусям і бабусям, відносять шанобливо, до них зазвичай не звертаються по іменах, а молодші родичі в знак вітання стосуються їхніх ніг.

Ваші господарі не чекають того ж самого від вас, але все чемні привітання в будь-якій формі будуть доречні. Питання особистого характеру, які іноземець визнав би неделікатним (наприклад, про зарплату або про стосунки з тещею), в індійському суспільстві в дійсності такими не вважаються. Вони служать проявом дружнього інтересу, і не більше того. Мова тіла Індійці в знак згоди похитують головою при розмові, що туристами часто невірно тлумачиться як знак заперечення.

Вони говорять голосно, жестикулюючи при цьому обома руками, здається, що вони сильно збуджені, а насправді просто розмовляють Ритуальне обмивання ліги молоком в шіваітской храмі Перед входом в храм готові повинні бути покриті Голова вважається духовним центром, і літні люди можуть благословити молодших, торкаючись їх голови. Ноги розглядаються як низинна частина тіла, а взуття вважається нечистою.

Перед входом у будинок тут зазвичай взуття знімають. Якщо ви сидите на підлозі – а тут часто так буває – намагайтеся схрестити ноги під собою, а не протягувати їх вперед.

Якщо вам пропонують їжу, брати її потрібно правою рукою.

]

Для того что бы прийти в порядок этой весной лучше всего приобрести спортивные товары в магазине http://sporttop.com.ua/ и заниматься дома не тратя время на добирание в спортивный зал и не тратя деньги на покупку ежемесячных абонементов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий