Правильний ремонт офісу – гранітна підлога

Березень 12, 2013

Правильний ремонт офісу – гранітна підлога

Натуральний підлогу в офісі завжди буде створювати особливий стиль приміщення. Якщо як натурального каменю використовується граніт, то це говорить про максимальну практичності і витонченості. Для того щоб зробити якісний гранітна підлога потрібен особливий талант та вміння досвідченого фахівця.

Тільки в цьому випадку ваш пол буде володіти унікальними властивостями, а також передасть свої кращі якості всьому приміщенню. Ремонт офісу у фахівців потребують фінансових витрат, але окупить себе якістю і надійність.

Яка існує фактура поверхні облицювальних гранітних плит

Слід сказати, що ремонт гранітного підлоги в офісі повинен починатися з того, що власникові потрібно визначитися з лицьового фактурою поверхні. Вона може бути самою різною, в тому числі і в залежності від уподобань та інших особливостей.

До першого виду потрібно віднести повністю поліроване підлогове покриття, яке завжди буде виділятися своїм дзеркальним непередаваним блиском і відображенням предметів. Завдяки такій роботі, як полірування гранітного підлоги, підлогова поверхня буде краще проявляти свій малюнок і колір каменю. Для технічного приміщення подібний підлога буде просто відмінним варіантом, як власне і при ремонті офісів, а от якщо говорити про тих приміщеннях, де має місце надмірна волога, підлога з граніту краще не застосовувати, щоб уникнути зайвих проблем.

Ще одним цікавим видом обробки поверхні підлогового покриття можна віднести створення матовою, але в той же час гладкої поверхні. У цьому випадку особливо чітко буде вимальовуватися малюнок гранітного каменю, а це в свою чергу не може не прикрасити офіс.

Процес шліфування і термообробки

Шліфування граніту є обов'язковою процедурою, причому робити це краще за все десь один раз на півроку або рік. Це додасть краси і свіжості, а також дозволить отримати трохи шорстку поверхню. Малюнок при такій процедурі буде згладжений.

В цілому, шліфування є затребуваною процедурою в тих випадках, коли потрібно трохи скоротити ковзання.

Якщо говорити про термообробці, то за рахунок неї може з'явитися шорстка поверхня гранітного покриття підлоги, яка при цьому буде відрізнятися візуальними слідами лущення.

Способи укладання гранітної підлоги

Як правило, укладання гранітного підлоги проводиться двома основними способами. Це варіант з використання розведеного розчину на вже приготовлену і очищену поверхню. В цьому випадку гранітні плити можуть бути вже відполірованими.

Другий варіант – це укладання, при якій готується розчин без піску, після чого укладаються не шліфовані плити граніту. Всі необхідні роботи, пов'язані з поліруванням, виконуються вже після завершення укладання.

Фахівці нашої компанії вміють і знають те, як правильно здійснювати укладання підлоги з граніту, щоб він міг служити не один десяток років, тому ми чекаємо ваших замовлень на ремонт офісу.

Вы делаете ремонт ? В таком случае вас скорее всего интересуют подоконники из гранита – которые позволят вам сделать интерьер очень красивым и стильным!Зверніть увагу:

Добавить комментарий