Правильний текст на сайтах

Лютий 17, 2013

Правильний текст на сайтах

Головна функція web сторінки якого-або адміністративного органу – інформативна. Комерційна компанія прагне залучити споживача. Контент сайту – запорука успіху. Питання в тому, хто цим займається. Мінімальна наповнення обійдеться замовнику в 4 тисячі рублів. Воно включає в себе головну сторінку, інформацію про компанію, опис послуг та контакти.

У Воронежі близько 10 агентств, які професійно займаються web-програмування – не багато для стрімко розвивається індустрії. За словами керівника копірайтингового агентства Pro-text Павла Бусигіна, фірм, що спеціалізуються на написанні текстів для сайтів, ще менше – всього дві.

– В основному замовлення іногородні. Воронежські підприємці поки охоче платять 50 тисяч рублів за ротацію радіоролика в ефірі, але не бажають додати 1,5 тисячі, щоб текст написали професіонали. А деякі до цих пір насилу уявляють, що таке копірайтинг. Хоча фахівці знають, як зробити текст не тільки цікавим, але і популярним в пошуковій системі.

Копірайтинг для Інтернету передбачає врахування вимог SEO-оптимізаторів, які займаються просуванням сайтів. Їх завдання – зробити так, щоб по запиту користувача “пошуковик” частіше знаходив сайт замовника. У цьому допомагає унікальний контент ресурсу.

У вас крупный бизнес или интернете магазин? В таком случае профессиональный call центр от компании miroktel.com предоставит вашим клиентам быструю и четкую информацию!Зверніть увагу:

Добавить комментарий