Проблема з SIM картою в iPhone 4S

Листопад 20, 2011

Проблема з SIM картою в iPhone 4S

Буквально декілька днів тому ми писали про те що хакер Майкл Капоці винайшов легкий метод розлочки нової моделі iPhone 4S, і тепер маємо свіжі новини про нові глюки яблучного смартфона.
Батарея яка швидко разряжається і неприємні голосові ефекти при використанні гарнітури в пристрої це не весь список недоліків iPhone 4S, появилась інформація про те що користувачі пристрою скаржаться на часті глюки в роботі SIM карти. При чому збої карти відбуваються в різних операторах мобільного зв’язку.


Глюк виражається в тому що на екрані появляється інформація про те що SIM карта недійсна і на подальші дії пристрій не реагує, єдиний метод «зняти» це повідомлення це перезавантаження пристрою. Як повідомляють одні спеціалісти це проблема програмного забезпечення і в новій версій iOS це буде виправлено, інші вважають що причина в дизайнерському дефекті в лотку для зберігання SIM карти. Отже будемо надіятись що коли iPhone 4S офіційно з’явиться в Україні ці глюки будуть виправлені і ми зможемо придбати смартфон «вилікуваний» від зависання. Ну погодьтесь при такій вартості – iPhone 4S має працювати ідеально….

Говорят Сегодня депозиты в банках Украины по высоким ставкам. Спеши.успеть выгодно вложить свои деньги !Зверніть увагу:

Добавить комментарий