Продаж The Sims 3 Pet / The Sims 3. Вихованці починається у жовтні

Вересень 7, 2011

Продаж The Sims 3 Pet / The Sims 3. Вихованці починається у жовтні

Всі грає в надзвичайно популярну гру The Sims 3 з нетерпінням чекають, коли ж на прилавках магазинів з’явиться «The Sims 3 Pet / The Sims 3. Вихованці ». Це довгоочікуване доповнення для PC і Mac-версії The Sims 3 та самостійна гра для Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo 3DS.

Продаж гри починається з 21 жовтня ! Лишилося ше зовсім не багато…За попередніми даними, стало відомо, що ростити домашніх тварин гравці зможуть тільки всередині лота сім’ї. Слід зауважити, що в історії популярного симулятора життя The Sims 3 шанувальники серії вперше зможуть не просто обзавестися домашніми тваринами,а й буквально «побувати у шкурі» своїх вихованців, керуючи ними.

Гравець зможуть поглянути на світ з точки зору братів наших менших. Крім цього, гравці The Sims 3 Вихованці дізнаються чимало цікавого і відкриють нові таємниці міста та його мешканців. Також користувачі отримають можливість створювати унікальних домашніх тварин,наділяючи їх неповторними рисами зовнішності і характеру, такими як: любить плавати, ледачий, агресивний, руйнівник, відданий і багато-багато інших. Якщо ви любите проводити експерименти і екзотику, у вас буде можливість зайнятися виведенням найнеймовірніших порід кішок і собак.


Власники Xbox 360 з допомогою контролера Kinect зможуть голосом віддавати команди своєю твариною – майже як в реальному житті. А якщо ви користувач PC / Mac і вирішили Sims 3 скачати безкоштовно, в цьому випадку, у грі у вас з’являється можливість обзавестися верхової конем, поряд з собаками, кішками, птахами, ящірками, гризунами та зміями.За допомогою функції консолі Nintendo 3DS StreetPass гравці зможуть обмінюватися своїми вихованцями. Погодьтеся, з грою «The Sims 3. Вихованці »життя в популярному і знаменитому віртуальному світі заграє новими емоціями та враженнями. Що ж, друзі, чекаємо 21 жовтня!Зверніть увагу:

Добавить комментарий