Продовжуємо подорожі по Єгипту

Травень 8, 2013

Продовжуємо подорожі по Єгипту

Ціни на сувеніри в єгипетських лавках і на ринках часто не фіксовані і значно завищені. Цілком реально поторгувавшись знизити ціну на сувенір у 3-5 разів. Проте зазвичай як такого торгу і не відбувається. Просто, якщо вас не влаштовує ціна, ввічливо скажіть про це і йдіть. Якщо торговець планував знижки, то з кожним вашим кроком у напрямку до виходу ціна буде знижуватися, але якщо знижок не передбачалося – навряд чи допоможе навіть жвавий спір. Не торгуйтеся де попало. В кафе, ресторані або супермаркеті ціни постійні і торг викличе абсолютно таку ж реакцію, що і в Росії. Магазини в Єгипті в основному працюють без вихідних і цілодобово. Господарі-мусульмани перериваються тільки на молитви. Зручніше виходити за покупками ближче до вечора, коли спаде спека. Вдень температура повітря може досягати 50 градусів за Цельсієм.

Привезти сувеніри з Єгипту потрібно обов’язково. Ось деякі з безлічі цікавих або практичних речей.

Духи. У Єгипті за французьким ліцензій проводиться маса парфумів відомих марок. Часто відвідування парфумерної фабрики включають в екскурсійну програму. Там туристам пропонують придбати товар зі значними знижками. Наші підприємливі співвітчизники зазвичай покпают по 3-4 флакона парфумів і отримують ще один безкоштовно.

Вироби з дерева. Не дивлячись на те, що в країні дуже мало дерева, ви зустрінете в лавках сувеніри і з цього матеріалу: скриньки, шкатулки, шахмати, музичні інструменти. Більшість цих речей зроблено кустарним способом, вручну, тому при покупці звернете особливу увагу на якість складання.

Кальян («дулі»). Слід пам’ятати, що за єгипетськими законами транспортувати кальян під час перельоту додому потрібно буде в розібраному вигляді.

Папірус. Один з найбільш популярних єгипетських сувенірів. Відрізнити якісний папірус від дешевої бананової підробки легко – малюнок виконаний дуже акуратно, а сам папірус можна легко згорнути або зім’яти без найменшого для нього шкоди. Коштує ця краса не менше 10 єгипетських фунтів.

Статуетка. Єгипетські статуетки зображують безліч персонажів від божества до рознощика коржів. Виконані ці скульптурки можуть бути з глини чи каменю. Купуючи кам’яну статуетку, подряпайте нігтем її основу, якщо з’явилася біла подряпина, то вам намагаються продати фарбований гіпс, а зовсім не камінь.

Скляний флакончик. Симпатичні ємності для духів продаються у величезних кількостях. Всі вони ручної роботи, що вимагає великої майстерності. Існують два види скла: “сода-глас” – крихке, не найвищої якості, і “пірекс”, чудове товсте скло.

Бавовняні вироби. Останнім часом різноманітні маєчки користуються у наших співвітчизників шаленою популярністю. Ціна 3 долара.

Здійснюючи покупки в Єгипті, слід запам’ятати, що до вивезення з країни заборонені зразки флори і фауни цієї країни. Цей факт робить безглуздою тратою грошей купівлю мавпочки або пташки, мало того, у вас стовідсотково виникнуть труднощі на митниці навіть з шматочком корала, знайденими під час дайвінгу або квіткою подарованим шанувальником. Так що доведеться в даному випадку обійтися фото і відео матеріалами.

ЄГИПЕТСЬКА КУХНЯ. Зазвичай у вартість путівки входить харчування, і багато туристів додатково не відвідують закладів громадського харчування в Єгипті, відзначаючи дорожнечу. Але якщо виникне бажання посидіти в ресторанчику або просто придбати щось із напоїв або продуктів, не завадить знати деякі особливості єгипетської кухні. Страви, приготовлені з м’яса або риби, дуже гострі, готуються із застосуванням різних спецій і соусів. У традиційній кухні маса вегетаріанських страв. Що стосується десертів, то вони дуже і дуже солодкі. Не захоплюйтеся! Зазвичай в готелях в меню до національних страв додається список інгредієнтів на англійській мові. Ресторани ж за межами готелю нададуть вам прекрасний привід для експерименту.

Для того что бы ваш интернет магазин собирал большое количество посетителей и потенциальных клиентов лучше всего сотрудничать с профессиональными веб-студиями. Одна из них Aweb – пользуется наибольшей популярностью и это закономерно, так как тут лучшие специалисты и самые приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий