Проектор-настільна лампа замінить монітор?

Листопад 12, 2011

Проектор-настільна лампа замінить монітор?

Науковці Натан Ліндер і Петті Маєс придумали новий доволі цікавий і іноваційний продукт, ними розроблено проектори під назвою LuminAR. Візуально вони подібні на звичайні настільні лампи, в одній з модифікацій такого проектора навіть використовується лампа яка підійде до звичайної люстри.
Проектор LuminAR покликана перетворити саму звичайну поверхню у екран для монітора і може відображати графіку і інформацію будь-де, також проектор може відображати предмети які поставлені перед камерою. Сама сучасна модифікація проектору оснащена підставкою яка керується механізмами і дозволяє пристрою самостійно переміщати і масштабувати зображення.

Розробники навіть планують написати програму яка буде дозволяти проектору підшиковувати свобідні місця на столі для розміщення графічних зображень та інформації.
Вперше пристрій було представлено на виставці виставці National Retail Федерації у 2011 році, спонсором розробки проекту виступає американська торгова мережа Best Buy. Як планують власники мережі цей пристрій значно допоможе ім в ведені торгівлі в роздрібних магазинах – покупець який буде здійснювати вибір товару зможе користуватись підказками та додатковими зображеннями які будуть посилатись проекторами LuminAR.
Одна з модифікацій проектора LuminAR зовсім мініатюрна і вкручується у настільну лампу, але при маленьких розмірах цей пристрій вміщує в собі повноцінний комп’ютер оснащений процесором Intel Atom.При виркористанні такої сучасної «настільної лампи» звичайний стіл перетворюється в справжній монітор!Зверніть увагу:

Добавить комментарий