Проходження гри Final Fantasy

Березень 20, 2013

Проходження гри Final Fantasy

На самому початку, на платформі, не забудьте обшукати тіло солдата, потім ідіть в глибину картинки – там на вас нападуть кілька солдатів. Атакувати їх зовсім нескладно, і магія тут вам не знадобиться.

Дорогу до реактора перекривають дві великі двері, які відкриють ваші друзі, достатньо тільки поговорити з ними. Трохи далі, вже спустившись на ліфті, ви знайдете місце, де можна зберегти гру. На підлозі перед реактором ви знайдете Restore Materia, яку поки не зможете використовувати. Але все ж взяти її необхідно.

Бос: Guard Scorpion
Атакуйте його магією Bolt і звичайними ударами. Не забувайте при разі користуватися Potion’амі. В той момент, коли він користується своєю фірмовою хвостовій атакою, краще трохи почекати і ніяких дій не робити.
Після цієї сутички у вас залишиться менше 10 хвилин, щоб вибратися з будинку. По дорозі назад не забудьте допомогти звільнити застряглого на якийсь залізної конструкції Jessie, інакше вас ніхто не відмовиться. Всі сутички необхідно закінчити як можна швидше. У разі чого спробуйте втекти, одночасно натискаючи L1+R1.

The Getaway.
Вам необхідно дійти до поїзда, що чекає на станції. Після того як ви зустрінетеся з товаришами по банді, поговоріть з усіма.

Back at HQ.
Barret скликає всіх членів команди в бар, хазяйкою в якому є Tifa. Можете оглянути селище, потім ідіть в бар. Поговоріть з командою, потім зробіть вигляд, що йдіть. Вас попросять залишитися, щоб взяти участь в нових операціях Avalanche.

Sector 7 Slums.
Відвідайте магазин зброї, купіть там Iron Bangles і продайте Bronze Bangles. Потім підніміться у навчальний центр. Там можна ні з ким не говорити, але ось підібрати матерію All вельми корисно (рис.1).

Sector 5 Reactor.
У поїзді вам доведеться досить швидко переміщатися по вагонах, щоб не потрапити в руки охорони. Поставте швидкість тексту на максимум, і ви зможете отримати деякі подарунки від пасажирів. Поговоріть з людиною, лежачим на сидіння, і він дасть вам Phoenix Down. У другому вагоні можна отримати Hi-Potion від людини, що стоїть найближче до дверей вагона. В останньому вагоні поговоріть з Tifa. Далі вам доведеться зістрибнути з поїзда. Ви опинитеся в невеликому лабіринті, пройти який дуже просто. Достатньо лише дотримуватися правила: весь час рухатися вперед.
Реактор виглядає абсолютно так само, як і перший, тому орієнтуватися вам буде легко. На зворотному шляху збережіть гру і затримайтеся на деякий час, добудувавши ліміт для Cloud. На перехресті ви будете взяті в оточення солдатами, а після недовгого діалогу з Президентом корпорації на вас нападе черговий бос.

Для того что бы инфраструктура развивалась и у всех был интернет и телевидение нужны кабельные системы если вы решили заказать услугу проведения этих систем то лучше всего обратиться в компанию telecom-contact.ru – тут вы найдете хорошие цены и высокое качество!Зверніть увагу:

Добавить комментарий