Програма Earth була оновлена

Січень 24, 2013

Програма Earth була оновлена

Представники Google повідомили про випуск нової версії 6.2 популярного картографічного сервісу Earth. Розробники внесли в даний оновлення масу улучений – тепер в Google Earth стали менш помітні стики супутникових знімків, а також з’явилася можливість поділитися зі своїми друзями зображеннями з Google Earth за допомогою соціальної мережі g+. Так, земну кулю складається з безлічі супутникових і авіаційних фотознімків, які зроблені в різний час, при різних погодних умовах і освітленні.

Варто зауважити, що з-за таких розбіжностей вигляд Землі з висоти часто виглядають досить фрагментарно. Інтернет-гігант разом із запуском Earth 6.2 представив новий спосіб візуалізації величезної бази фотознімків. В кінцевому результаті користувачі побачать набагато більше радують око зображення поверхні планети, а також всіх визначних пам’яток. Оновлення торкнулися мобільний і настільну версії програми. Незважаючи на те, що зміни стосуються всіх версій сервісу, саме 6.2 пропонує найкраще середовище для відображення даних.

Создать сайт просто. Но сделать его действительно жизнеспособным и востребованным на рынке интернета не просто. На помощь всегда придут специалисты, которые предоставят услуги: создание сайтов в липецке, оптимизация под ключ, а также продвижение в сети интернет.Зверніть увагу:

Добавить комментарий