Програмісти Японії створюють нові розробки для кібератак

Лютий 3, 2013

Програмісти Японії створюють нові розробки для кібератак

Як повідомляється в японському виданні Йоміурі Шимбун, офіційний Токіо почав розробку нового пз для проведення і нейтралізації кібератак. Варто зауважити, що так зване кибероружие є частиною державної військової програми країни. Основний підрядник за створення спеціалізованого софта – компанія Fujitsu, яка отримала на створення кібероружія 2,3 млн. доларів. У газеті пишеться, що в даний час японські фахівці створюють спеціалізоване програмне забезпечення для аналізу і моніторингу кібератак.

Раніше вже повідомлялося, що над такими розробками працюють також інші країни – США, Німеччина, Китай і Великобританія. У Йоміурі Шимбун наголошується, що уряд Японії має намір у найближчому майбутньому внести ряд законодавчих поправок для підведення юридичного обґрунтування під створення кібероружія, щоб не визнавати його до вірусів, які знаходяться під законодавчою забороною. Крім того, японські програмісти консультуються з іншими країнами, які повідомляли раніше про масштабні кібератаки на їх адресу.

Вы любитель вкусного пива? В таком случае вам надо заглянуть на сайт beerplace.com.ua тут вы найдете много интересной информации про пабы в различных городах, и сможете открыть для себя новые интересные заведения. Например паб Гойра – который уже стал легендарным среди любителей настоящего пива! Так что присоединяйтесь к обществу сайта и пишите свои комментарии!Зверніть увагу:

Добавить комментарий