Прогулки по Амстердаму

Травень 6, 2013

Прогулки по Амстердаму

Амстердам – це, мабуть, один з найзагадковіших міст Європи. Кожна вуличка просякнуте подихом давнини і розкоші. Але туристична поїздка, так чи інакше, не може обійтися без шопінгу, який доставляє величезне задоволення і душі, і тілу. Шопінг в Амстердамі здатний здивувати і порадувати навіть найзавзятіших шопоголіків, адже саме тут можна придбати масу незвичайних речей, причому не так вже й дорого.

Якщо висловлюватися образно, то шопінг в цьому неповторному місті може початися відразу з вокзалу, причому як-то сам собою. До речі, шопінг в Амстердамі відгуки туристів не дадуть збрехати, може стати одним з найяскравіших спогадів. Ви навіть не помітите, як вас заманять сувенірні магазини і ювелірні крамниці на одній з головних торгових вулиць Nieuwedijk, чарівні різноманіттям товарів і яскравих вивісок.

Антикварні магазини Амстердама представляють особливу цінність для поціновувачів оригінальних речей. Таких магазинів досить багато практично у всіх районах цього чудового міста. Але також неодмінно варто заглянути у сувенірні та букіністичні крамниці, магазини одягу і взуття. Брендовий одяг в Амстердамі пропонується за найрізноманітнішими цінами. Але якщо потрапити сюди в сезон розпродажів, то можна з легкістю поповнити свій гардероб речами знаменитих кутюр’є дуже і дуже недорого.

Плануючи шопінг, радимо вам не обмежувати бутиками і торговими центрами, адже на ринках Амстердама, таких як Albert Cuyp або відомий Thorbecke, можна придбати масу незвичайних і корисних речей. А квітковий ринок в Амстердамі вже став якоюсь пам’яткою, яку прагне оцінити кожен турист.

Неодмінно скуштуйте також амстердамську кухню. Кулінари століттями відточували свої навички, тому ви обов’язково оціните те, що вони вам приготують. До того ж розслабитися після тривалої ходьби по магазинах в затишному ресторанчику завжди приємно і дуже зручно.

Для того чтобы обезвредить насекомых лучше всего произвести процедуру дезинсекция киев это даст гарантии того что нужное помещение будет чисто и не будет содержать каких либо нежеланных насекомыхЗверніть увагу:

Добавить комментарий