Процесор Knights Corner з 50 ядрами основа супер комп’ютера Stampede

Листопад 20, 2011

Процесор Knights Corner з 50 ядрами основа супер комп’ютера Stampede

Інтел презентувала новий процесор під назвою Knights Corner, особливість даної моделі в тому що в ній використовується 50 ядер, процесор здатний обчислювати 1 трильйон операцій в секунду!
Процесор розроблений з використанням “тривимірних” Tri-Gate-транзисторів по 22-нанометровій технології, ця модель разом з серверним чипом групи Xeon E5, стане основою суперкомп’ютера під назвою Stampede, який створюються спеціально для Техаського університету в Остині.

Розробники стверджують що суперкомп’ютер Stampede буде здійснювати 10 000 трильйонів операцій за секунду, за 80 відсотків продуктивності машини буде як раз відповідати новий процесор Knights Corner.Для прикладу таку продуктивність може досягнути одночасна робота
цілого мільйона стандартних ПК які будуть з’єднані в одну мережу!

Завершення роботи на проектом Stampede планується у 2013 році, на даний момент самий потужний комп’ютер Fujitsu K, він розташований в науковому інституті Riken в місці Кобе. Fujitsu K працює за допомогою ядерних чіпив загальна кількість яких 89 тис. штук!

Собрались приготовить что-то вкусное и питательное ? Загляните на портал http://vkusnoe.info, тут Вы найдете рецепты вкуснейших блюд с фотографиями и подорбным описанием !Зверніть увагу:

Добавить комментарий