Придбання нерухомості – найбільш оптимальний варіант інвестицій

Лютий 24, 2013

Придбання нерухомості – найбільш оптимальний варіант інвестицій

Одним з перспективних варіантів інвестицій є вкладення в нерухомість. Це пов'язано з тим, що навіть у кризові часи нерухомість залишається високоліквідним активом, який завжди можна буде реалізувати у разі потреби. Разом з тим, нерухомість слід купувати в місцях, які користуються найбільш великою популярністю у населення, так як в цьому випадку вона завжди буде реалізована за дуже високу вартість.

Сьогодні найпривабливішою є нерухомість в Москві. Це пов'язано з тим, що в цьому мегаполісі традиційно розміщуються представництва великих компаній, що передбачає більшу ймовірність працевлаштування з високим окладом, дуже високий рівень соціального обслуговування, висока вартість оренди житла. Разом з тим, досить проблематично купити нерухомість в Москві навіть для самих заможних росіян, тому що навіть однокімнатні квартири продаються в столиці за позахмарними нереальним цінами.

У зв'язку з цим для багатьох привабливим варіантом стало найближчим Підмосков'ї, так як за вартість трикімнатній квартирі в Москві можна придбати ділянки без підряду в Підмосков'ї, або хороший танхаус і жити з комфортом у власному будинку.

Слід зазначити, що в сучасних умовах знайти для себе відповідний варіант оренди не представить праці навіть для недосвідченого людини. Величезна кількість пропозицій як на спеціазіріованих інтернет порталах, так і в газетах безкоштовних оголошень надає можливість найбільш оптимального вибору для себе як за ціною, так і за кількістю необхідних кімнат.

В сучасних умовах, коли практично в кожному банку можна отримати іпотечний кредит на досить пільгових умовах, ставати актуальним придбання нерухомості. У зв'язку з тим, що в якості застави буде виступати сама нерухомість, що купується, майбутньому власнику житла немає необхідності шукати гаранта і додаткові кошти. Особливо актуально отримання іпотечного кредиту, коли купується нерухомість в Москві або Підмосков'ї, так як сума орендної плати нерідко одно ставкою щомісяця вноситься іпотечного кредиту.

Хороший специалист всегда цениться на работе, и если вас интересуют бухгалтерские курсы то вы на правильном пути так как бухгалтер очень хорошая и доходная работа!Зверніть увагу:

Добавить комментарий