Придбання та будівництво нерухомості в Іспанії

Лютий 24, 2013

Придбання та будівництво нерухомості в Іспанії

Коли ви збираєтеся придбати ділянку землі або нерухомість в Іспанії, вам необхідно врахувати певні чинники, такі як ціна, використовувані матеріали для будівництва, використання послуг спеціалізованих будівельних фірм, що в кінцевому рахунку буде визначати вартість нерухомості.

Ціни на ділянки в Іспанії будуть відрізнятися від місця до місця і ряду стандартних критеріїв, зокрема ексклюзивні ділянки продаються за ціною 300-700 євро / кв.м, крім того в цю суму необхідно додати до цього десять відсотків від загальної суми через податки , реєстрації та нотаріальні зборів. У випадку, якщо ви вирішили придбати квартиру в Іспанії, то слід звертатися до перевірених ріелторські агентства з позитивною репутацією і великим досвідом бездоганної роботи.

Якщо ви вирішите будувати нерухомість в Іспанії, то вартість будівництва буде залежати від типу матеріалу і якості, обраного місця, типу і конструкції будинку. У середньому ціни на будівництво якісного хорошого житла можна уявити собі виходячи з такого критерію: будівництво вілла із загальною площею 200 м ² з басейном обійдеться приблизно 600-800 євро за кв.м. Крім цього майбутнього власника чекають і інші витрати зокрема сім відсотків ПДВ, витрати на юристів, оформлення документів та інші потреби, такі як вода, світло, телефон, реєстрацію і новий податок на майно, а також. Після будівництва будинку вам також потрібно платити за комунальні платежі і обслуговування.

Перед початком будівництва будинку в Іспанії не буде зайвим ще раз переконатися в тому, що на даній земельній ділянці є дозвіл на будівництво. Для цього в місцевій мерії можна отримати всю необхідну інформацію.

У випадку, якщо ви збираєтеся брати в іспанському банку іпотечний кредит, а іноземці мають таку можливість, вам необхідно буде представити банкам вичерпну інформацію про будинок і внести першу суму внеску в розмірі не менше тридцяти відсотків від загальної суми вартості будинку. Крім того, що купується в іпотеку нерухомість за свою реальну вартість повинна перевищувати вартість одержуваного іпотечного кредиту в середньому на тридцять сорок відсотків, так як в якості застави воно повинно мати відповідний рівень ліквідності, щоб повністю покрити всю вартість кредиту з урахуванням відсотків за його використання.

Сейчас очень много различных технологий в строительстве и ремонтах квартир. Например наливной пол технология считается одной из самых популярных и если ее освоить то вы сможете делать ремонты на высоком уровне!Зверніть увагу:

Добавить комментарий