Приміщення під контролем: система вентиляції

Квітень 10, 2013

Приміщення під контролем: система вентиляції

Ми витрачаємо чимало грошей, зусиль і часу, щоб зробити наш дім комфортним. Але результат не завжди відповідає нашим очікуванням. Буває, що після проведення дорогих ремонтних робіт, жити в ньому стає неможливо.

Чому? Всьому причиною може бути порушена вентиляція будинку.

Сьогодні повсюдно встановлюються герметичні вікна і двері, порушується природна вентиляція житлового приміщення. Щоб вирішити дану проблему, ми можемо вдатися до установки системи вентиляції. Яку ж систему вибрати?

Система вентиляції

Найпростіша вентиляція будинку – поєднання природної витяжки повітря і його притоки механічним шляхом. Для даного типу вентиляції необхідно, щоб в будинку були передбачені витяжні канали в стінах санвузлів і кухонних приміщеннях. Тоді витяжка повітря буде здійснюватися через ці канали природним шляхом або ж за рахунок недорогих вентиляторів, вбудованих в дані канали.

Перевага даної системи – неможливість перетікання неприємних запахів в будинок. Недолік: необхідність установки в нижній частині дверей переточні решіток для вільного відтоку повітря.

Ви хочете, щоб ваша система вентиляції охолоджувала припливне повітря, коли за вікном жарко? Тоді Вам підійде припливно-витяжна система вентиляції з охолоджуванням припливу. Доведеться встановити центральний кондиціонер. Незаперечна гідність даної системи – цілорічна централізована подача свіжого повітря, потрібної Вам температури в будинок.

Третій варіант – припливно-витяжна система вентиляції з охолоджуванням припливу, що дозволяє регулювати температуру зонально. Принцип роботи аналогічний попередньому, з однією відмінністю: охолодження окремих кімнат до потрібної температури виконують «доводчики», якими можуть служити окремі кондиціонери.

Провод катанка доступен в большом ассортименте на сайте http://www.metalbudservis.com.ua/ – тут вы найдете большой выбор и приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий