Природа і ландшафт Делі, Агри і Джайпуру

Квітень 10, 2013

Природа і ландшафт Делі, Агри і Джайпуру

Район Делі, Агри і Джайпуру знаходиться в центрі Північної Індії і займає велику екологічну зону, яка обмежена Гімалаями з півночі і ущелинами річки Чамбал на півдні. На захід від неї розташовані гірський хребет Араваллі і пустеля Тар, а на сході простягаються прибережні рівнини річок Джамна і Чамбал. Колись більшу частину цієї території покривали ліси, але тепер з ростом міст вони скоротилися до кількох національних парків. Тут мешкають багато цікаві види тварин, на зразок зникаючих тигрів.

Передгір'я Гімалаїв. З індійської сосни (чир) і сала (Shorea robusta) колись складалися густі ліси в цій місцевості, яких тепер залишилося небагато. Втім, і в збережених лісових масивах фауна досить різноманітна. Ця екологічна зона займає арідні і напівпустельні землі, що тягнуться вздовж гір Араваллі.

Чагарники і листяні дерева представлені тут акацією, каси і Дхака (Butea monosperma), кактусами і дикими травами. На південно-заході знаходяться дрібні внутрішні озера і болота, які живлять підземні артезіанські джерела. Тут мешкають видри і безліч видів місцевих і перелітних птахів, їжею яким служать риба і водні рослини. Вони розташовані на півдні та сході уздовж річок Джамна і Чамбал.

У південних районах багато покритих пучками жорсткої трави глухих ущелин, що з'явилися в результаті ерозії, на сході родючі алювіальні рівнини утворюють пишний аграрний пояс. Тут мешкають різноманітні водяні тварини.

На сайте http://svitmam.ua/ вы найдете много интересных советов молодым мамам, которые помогут в личной жизни и воспитании ребенка!Зверніть увагу:

Добавить комментарий