Природна та культурна спадщина острова Крит

Квітень 10, 2013

Природна та культурна спадщина острова Крит

Один ин із самих вабливих і бажаних островів знаходиться в Середземному морі і належить Греції. Крит омивають відразу три теплих моря: Егейське, Іонічне і Лівійське.

Рельєф острова тяжіє до гірського, так як на ньому розташовані три системи: Білі гори, Іда і Псілоріт, а також Дикту і Лісітійскіе гори. Важливою рисою Криту є величезна кількість печер, які утворилися при впливі води. Найвідоміша з печер – Діктейская. Як говорить переказ, саме в ній з'явився на світ могутній бог Зевс.

Крім печер на острові безліч чарівних очей ущелин, які спадають з гір до теплих морських вод. Майже все узбережжя острова порізане і має миси, затоки і півострова. На півдні острів має круті береги.

На півночі розташовуються піщані пляжі дарують насолоду туристам з усього світу. Для тих, хто любить спокійний відпочинок і прогулянки по пісках узбережжя, підійдуть похилі північні берега острова. Що стосується пам'яток, то фонтан Рімонді є одним з них.

По суті це венеціанський пам'ятник, який став прикрашати простори міста з 1629 року завдяки Рімонді. Фонтан прикрашають чотири ставні колони, притримують архітрав з латинськими написами. На території острова розташовується католицька церква Владичиці Ангелів, зведена ще за часів венеціанського правління.

На південь від Топал в Єврейському кварталі розташовується церква Святого Франциска. Вона належала францисканським монахам.

Був час, що турки зробили з церкви мечеть Юсуф-паші, а сьогодні в ній розташований археологічний музей. Музей археології Ретімно містить величезну кількість експонатів. В ньому можна подивитися колекцію монет різних століть, знаряддя праці, починаючи з епохи неоліту, а також познайомиться з культурою піздньомінойський епохи.

А в бібліотеці Ретімно налічується близько 60 000 книг, 15 000 журналів і книг. В морехідному музеї представлено розмаїття макетів кораблів і реліквій, що відносяться до військово-морського флоту. Якщо ви коли-небудь вирішите відвідати Крит, то місто Ієрапетра стане хорошим варіантом для відпочинку. Він розташований в південній частині острова, має прекрасну туристичну інфраструктуру.

Місто-курорт має безліч бухт, що врізаються в узбережжі. Пляжі з дрібним, теплим піском не залишать байдужими жодного туриста. Недалеко від міста є музей археології, що славиться своїми римськими і грецькими експонатами. Одна з відомих скульптур музею – Деметра, богиня полювання.

Взагалі, острів Крит таїть в собі безліч таємниць і загадок, які краще розгадати, побувавши особисто і побачивши всю красу і велич природи.

Для того что бы ваш сайт был всегда доступен и быстро загружался советуем взять сервер в аренду и надежный data center будет охранником и надежным хранителем всей информации!Зверніть увагу:

Добавить комментарий