Пристрої на базі ос Microsoft WP7 слідкують за користувачами?

Вересень 7, 2011

Пристрої на базі ос Microsoft WP7 слідкують за користувачами?

Компанія Microsoft оприлюднила нову заяву, в якій вона відкидає звинувачення в зборі даних про місцезнаходження клієнтів за допомогою WP7 смартфонів без згоди користувача. Як відомо минулого тижня до суду у місті Сіетл було подано позов, у якому стверджується,що подібна функціональність була знайдена в програмному забезпеченні вбудованих камер апаратів на базі Windows Phone 7. Причому, що характерно, ця проблема є у всіх WP7 смартфонів незалежно від виробника.

В судовому позові ідеться мова про те,що програмне забеспеченя вбудованої камери відстежує місцезнаходження користувача і передає ці дані в Microsoft навіть у тому випадку, коли користувач відмовляється ділитися інформацією. При цьому згідно неназваному досліднику, який займається проблемами інформаційної безпеки, аналіз показує,що пристрої під управлінням Windows Phone 7 відсилають дані в Microsoft навіть у випадку негативної відповіді користувача на запит операційної сістеми.Компанія Microsoft заперечує подібні звинувачення і в даний час проводить власне розслідування. Як стверджує редмондска корпорація, вона не зберігає унікальні ідентифікатори,пов’язані з переданими даними, і тому не в змозі визначати або відслідковувати користувачів навіть у разі збору інформації. Ми вже писали про схожі звинувачення в шпигунстві за користувачами iPhone і iPad 3G які звучали і на адресу компанії Apple.

Наша студия занимаеться созданием сайтов во Львове, если Вы находитесь в Киеве и Вас интересует создание интернет сайтов – обращайтесь в студия Махаон. У студии довольно приличное портфолио и положительные отзывы клиентов ! Причем цены на создание сайтов отличные как для Киева!Зверніть увагу:

Добавить комментарий