Птахи осілі і перелітні в заповіднику Кеоладео Гхана

Квітень 10, 2013

Птахи осілі і перелітні в заповіднику Кеоладео Гхана

У заповіднику мешкає понад 375 видів птахів, що належать до 56 сімейств. Білі чаплі, великі баклани, сірі чаплі та лелеки щороку дають потомство тут: приблизно 30 000 особин.

У парку зустрічається білий журавель, нині зникаючий вид. Водяться тут і інші рідкісні птахи: сокіл сапсан, степовий орел, Змеешейка і чорноголовий ібіс.

Різноманітні лелеки: лелека-роззява, індійський, а також азіатський – найбільший в світі (до 2,5 м). Індійський журавель (символ вірності в індійській міфології) привертає увагу вишуканими шлюбними танцями.

У спальних покоях імператора, стіни яких вкриті фресками і перськими каліграфічними написами, хитромудра система вентиляції. Будинок турецького султана Чудовий цоколь і витончені стіни з ліпниною цього павільйону з піщанику створюють ефект дерев'яної споруди. Він покритий кам'яної дахом, що імітує керамічну плитку.

Диван-і-Ам Великий внутрішній двір з витонченим павільйоном колись відрізнявся пишністю і використовувався для святкувань. Панч-Махал В цьому пятиярусном павільйоні з піщанику, що виходить на двір Пачісі, дружини Акбара та їх наближені насолоджувалися вечірньою прохолодою.

Декоративні грати, мабуть, були вкрадені, коли місто було залишено. Анкх Мічаулі Ця споруда, що вважається деякими скарбницею, охороняють міфічні чудовиська, вирізані на кам'яних стійках. Побудований імператором Акбаром в 1571-1585 рр.. в честь Саліма Чішті, відомого суфійського святого, місто Фатіхпур-Сікрі був столицею імперії Великих Моголів протягом 14 років.

Чудовий зразок могольського міста, обнесений стінами, з характерними приватними і громадськими зонами, зі змішаною архітектурою, він відображає світський спосіб життя Акбара і його стиль правління. Після того як місто було залишено (можливо, через нестачу води), багато його скарби розграбували.

У тому, що він зберігся до сих пір, перш за все заслуга віце-короля, легендарного консерватора лорда Керзона.

Мягкая мебель всегда актуальна, ведь диван это и место для отдыха и место для сна, на сайте http://kommod.kiev.ua/ вы найдете большой ассортимент мягкой и корпусной мебели по выгодным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий