Пустельний курорт Палм-Спрінгз

Квітень 11, 2013

Пустельний курорт Палм-Спрінгз

Знаменитий курортне місто Палм-Спрінгз розташований в пустельній частині долини Коачелла. Але на пустелю він зовсім не схожий. У місті безліч водойм, пальм, шикарних вілл і полів для гольфу.

Колорит Палм-Спрінгз пояснюється тим, що з 30-х років минулого століття в цьому місці почали відпочивати від міської суєти багато знаменитостей. Цьому сприяв найчистіше повітря Палм-Спрінгз і сонячна погода.

Та й від Лос-Анджелеса місто відокремлювали всього 190 км дороги. Тут любили відпочивати як зірки естради, так і відомі політики. В наші дні Палм-Спрінгз став найбільшим центром відпочинку сексуальних меншин.

Знайомство з Палм-Спрінгз найкраще починати з міського Музею пустелі та Центру спадщини, в яких можна ознайомитися з історією міста та навколишньої місцевості. У міському Ботанічному саду туристи можуть перейнятися атмосферою пустелі. На території саду площею 1,6 га росте безліч видів кактусів. У місті регулярно проводять екскурсію по слідах зірок.

Під час екскурсії ви зможете побачити резиденції знаменитостей. Поблизу міста знаходиться Індіанський каньйон, в якому серед гірських ущелин і водоспадів прокладений туристичний маршрут, який не забере у вас багато сил.

Але якщо ви хочете більше адреналіну, то варто відвідати пустелю Сонора. Вона являє собою безкрайнє море висохлої землі. У літній період температура в цій місцевості сягає позначки в 40 º C.

Кактуси цілком нормально почуваються в такому кліматі.

Для того что бы обезопасить себя на дороге многие водители используют видеорегистраторы – они помогают заснять все происходящее и быть уверенным что вы потом сможете все восстановить и доказать свою правоту.Зверніть увагу:

Добавить комментарий