Рейтинги продажу мобільних пристроїв

Листопад 20, 2011

Рейтинги продажу мобільних пристроїв

Публікуємо цікаві данні на рахунок продаж мобільних пристроїв станом на третій квартал цього року. Отже компанії які випускають мобільні телефони мають радіти, продажі зросли на 42 відсотка порівняно з минулим роком, і становили 115 млн. доларів. Хоча порівняно з попереднім кварталом продажі стали нижче на 7%.
Як повідомляє компанія Gartner яка проводила це дослідження – лідерами продаж являються смартфони, іх відсоток у продажу становить 26%. Наступні пристрої які користуються великим попитом це телефони з двома сімками.

Відповідно до даних дослідження компанія яка продає найбільше телефонів це Nokia, саме цій компанії належить 23,9 відсотка продаж мобільного ринка. Експерти компанії Gartner стверджують що початок наступного року буде надзвичайно вдалим для виробників телефонів, справа в тому що багато покупців відтермінували покупки до початку наступного року так як планується вихід нових моделей.
Компанія Samsung лідирує в продажі смартфонів, і впевнено випереджує в цьому компанію Nokia. Флагман лінійки смартфонів від Samsung – модель GALAXY набирає оберти в продажах і за останній рік попит на цю модель зріс в три рази!

Вы наверняка слышали про китайские мобильные телефоны, которые полностью копируют оригинальные модели но значительно дешевле брендовых оригиналов! Большой выбор качественных китайских телефонов Вы найдете на сайте www.baobab.com.ua цены на эти модели Вас приятно удивят, также Вы будете довльны качеством сборки и начинки телефонов.

Довольно хорошая инвестиционная группа, советуем обратить внимание!Зверніть увагу:

Добавить комментарий