Рекордні продажі нового iPhone 4S

Жовтень 18, 2011

Рекордні продажі нового iPhone 4S

За данними які надала компанія Apple кількість продаж нової моделі iPhone 4S становила більше 4 млн., і це всьго за три дні ! Новою версією операційної системи iOS 5 скористалось більще ніж 25 млн. користувачів, і більш ніж20 млн скористалися послугами iCloud – набором сервісів для автоматичного зберігання контенту з телефонів і передавати ії на інші пристрої.

Філіп Шиллер – старший віце-президент компанії Apple з продуктового маркетингу,це самий видатний0 запуск в історії телефонів і вдвічі кращий результат у порівнянні з триденним рекордом iPhone 4. Нагадаємо, iPhone 4S з п’ятниці доступний користувачам США, Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Японії та Велікобрітаніі.

Ця модель була представлена 4 жовтня, дизайн моделі залишився таким самим як і у попередника, але новий iPhone отримав такі нововведення як двоядерний процесор A5, нову камеру з удосконаленою оптикою, підтримку запису відео full HD з роздільною здатністю 1080p, а також функцію інтелектуального помічника Siri.

iPhone 4S поставляється в чорному і білому кольорах з об’ємом пам’яті 16 ГБ, 32 ГБ, а також з 64 ГБ.iPhone 4S буде доступний 28 жовтня користувачам ще 22 країн світу – Австрії, Бельгії, Чеської Республіки, Данії, Естонії, Фінляндії, Угорщини, Ірландії, Італії, Латвії, Ліхтенштейну, Литви, Люксембургу, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Сінгапуру, Словаччини, Словенії , Іспанії, Швеції та Швейцарії, і в більш ніж 70 країнах до кінця року.

Продвижение сайта очень важный момент, для правильного продвижения вам необходимо получить совет профессионала, тогда вы сможете продвинуть сайт по необходимым запросам не создавая лишних затрат. Консультации по продвижению сайтов доступны на этом сайте, обратите на это внимание.Зверніть увагу:

Добавить комментарий