Ремонт балкона на весну

Липень 9, 2013

Ремонт балкона на весну

Навіть самий маленький балкон може дати вам багато радості і стати красивим садом. Ранкова кава, або вечір на балконі-це відмінний спосіб щоденного відпочинку.

Багато балконів у будинках має розмір, скоріше, символічний. Просто кілька горщиків з квітами, крісло або стілець, маленький столик, освітлення (наприклад, декоративні ліхтарі) і можна відпочивати. На жаль, частіше за все, треба почати з дрібного ремонту. Для того щоб ваш балкон прийняв гарний вигляд за короткий час краще всього придбати дерев’яну євровагонку – це надасть можливість зробити гарний ремонт швидко і недорого!
З балкона не варто робити комору це не добре, ні в довгостроковій перспективі функціональні, тому що ми втрачаємо поверхню, яку ми можемо краще і приємніше використовувати. Багато речей, які зберігаються на балконі спокійно можуть потрапити в підвал або на звалище.

Після зими балкон найчастіше, потребує ремонту, завдяки чому і покриття, балкон. Фарбування огорожі це справа косметична – просто хороша фарба для металу і кисть (пам’ятаєте, очищення деталей перед їх фарбуванням). В колясці встановлений бар’єр можна також закрити, вішаючи на неї, наприклад, килимок з бамбука.
Трохи серйозніша справа це покриття, балкон, але і тут ремонт не буде страшний (у цьому випадку мала площа балкона стає перевагою). Якщо покриття або пов’язані з нею стіни мають западини, їх необхідно доповнити відповідним розчином. Її вигляд залежить від глибини дефектів. Після того, як порожнин, всі поверхні, ми можемо вирівняти розчином або шпателем, вирівнює розчином. Потім, час на поверхні, у нас тут є кілька варіантів.
Найпростіший, найшвидший і найдешевший фарбування балкона фарби для бетону. Одночасно це рішення, принаймні, видовищною.

Штучна трава
Якщо ми думаємо про створення на балконі „літнього салону” варто вкласти трохи більше зусиль. Ідеальним рішенням є штучна трава. Її можна придбати в супермаркетах і будівельно-садівників і городників. Пропонується на метр – найчастіше у нас є на вибір два в ширину. Ціни на штучною травою починаються від ок. 12 злотих за 1 м2, також можна вибрати кілька дорожче „сорти”, повністю імітують справжній газон.
Зелень просто обрізати розмір, розкласти на балконі і закріпити в кутах гвинтами з шайбами. Зелений газон під ногами, на балконі, – це досконала тільки деякі з безлічі пропозицій саду в місті.Зверніть увагу:

Добавить комментарий