Ремонт комп’ютерів

Березень 29, 2013

Ремонт комп’ютерів

З ремонтом комп’ютерів або необхідністю його налаштування рано чи пізно доведеться зіткнутися кожному користувачеві. Комп’ютери стали незамінні на роботі і є предметом для ігор і розваг будинку. Практично в кожній сучасній сім’ї є або персональний комп’ютер або ноутбук, не кажучи про фірми і різні компанії. Комп’ютери стали незамінними помічниками людини. Але як і будь-яка техніка, комп ’ ютер може зламатися у будь-який невідповідний момент і ви можете залишитися без роботи, а ваші діти без ігор.

Комп’ютер не подає ознак життя і йому необхідний терміновий ремонт, але куди звернутися? Пропозицій по ремонту багато. Практично на кожному стовпі і вашому під’їзді, в кожній газеті, можна знайти оголошення типу “ремонт комп’ютерів, заправлення картриджів, установка програмного забезпечення”. Пропозицій з ремонту й обслуживинию комп’ютерів безліч, але дійсно якісний ремонт комп’ютерів можуть запропонувати далеко не всі.

У більшості випадків комп’ютерна допомога пропонується людьми, які не можуть похвалитися високим професіоналізмом і достатніми знаннями в цій сфері. Такі “майстри” користуються низьким рівнем комп’ютерної грамотності населення.

Якщо ваш комп’ютер перебуває на гарантії, ви можете звернутися в сервісний центр фірми, де він був придбаний, і зробити безкоштовний ремонт комп’ютера. Вам необхідно буде спочатку доставити і здати комп’ютер на діагностику. Через кілька днів або навіть тижнів вам дадуть відповідь, чи потрапляє ваш комп’ютер під безкоштовний гарантійний ремонт чи ні. Найчастіше в безкоштовному ремонту просто відмовляють через неправильної експлуатації і зроблять ремонт вашого комп’ютера на платній основі. Після діагностики вам скажуть, що причина несправності не потрапляє ні під один пункт умов гарантійного обслуговування, які зазвичай насписаны дрібним шрифтом на задній стороні гарантійного талона, з вашим підписом. У краху, зі слів сервісного центру, виявляється винен сам користувач. Більшість сервісних центрів навмисно не виконують умови гарантійного обслуговування, знаходячи для цього тисячі відмовок. Чому?

Все гранично просто. Виконуючи гарантійний ремонт – фірма несе додаткові витрати, а сьогодні кожна компанія прагне позбавитися від зайвих витрат. Заміна несправних комплектуючих для сервісних центрів є такими витратами. Гарантійний ремонт комп’ютерів не приносить прибутку для фірми, а їх витрати не справі доводиться покривати вам.

Для того что бы настройка компьютера троещина была быстрой и качественной лучше всего обратиться за помощью к профессионалам фирмы www.computer-service.kiev.ua – они помогут вам в решении многих вопросов которые связаны с компьютерной техникой!Зверніть увагу:

Добавить комментарий