Ріоліт – місто, в якому живуть привиди

Квітень 22, 2013

Ріоліт – місто, в якому живуть привиди

У місті все примарно – вулиці, будинки, машини, статуї. У пустелі Невада розташоване місто ріоліт такий же, як і всі його мешканці. У ці місця, що розташовані в 190 км від сьогоднішнього Лас-Вегаса, в 1904 р. після того як були знайдені запаси золотоносної руди, з усіх куточків Америки поїхали люди.

Розробники породи, шукачі, шахтарі, постачальники різноманітних послуг з'їжджалися в містечко, яке було названо ріоліт – від назви гірської породи, на пошуки грошей і кращої долі. Виріс місто, можна сказати, миттєво, так як вже в 1907 р. тут були залізнична станція, водопровід, електрика, телефонний зв'язок, випускалося кілька газет, працювали школи, лікарня, оперний театр, магазини, банки, 45 салунов і 3 басейни. У пік розквіту – це період 1905-1908 років у місті проживало від восьми до дванадцяти тисяч чоловік. Захід ріоліти був таким же швидким, як і розквіт.

Спочатку стала закінчуватися руда, потім в 1906 р. в Сан-Франциско стався землетрус, слідом за ним в 1907 р. виникла фінансова паніка – це все сприяло тому, що в 1911 р. у місті проживало близько тисячі чоловік, а в 1924 р. помер останній житель. Але, правда, на цьому не закінчується історія ріоліти.

У місто і сьогодні приїжджають гості і не тільки для того, щоб прогулятися практично примарними вулицями і зайти в сильно зруйновані будинки, але і для відвідування основну пам'ятку міста – музею скульптур під відкритим небом. Польським скульптором Чарльзом Жукальскім ще в 1984 р. тут було встановлено скульптурну композицію під назвою «Таємна вечеря», яка була виконана за мотивами відомої картини Леонардо да Вінчі. Лише замість Ісуса і апостолів поглядам представляються примари – фігури, які ніби загорнуті в саван.

Також можна відзначити скульптуру «Пустельна леді: Венера Невади» – висока дама рожевого кольору з жовтими волоссям, а ще будинок, який був побудований в 1906 р. місцевим жителем з 30 тис. пляшок.

Для того что бы получить возможность выращивать нужные вам растения загляните на сайт seedjah.com, тут вы найдете такие популярные сорта как white widow и много других сортов, которые можно приобрести с гарантией качества и того что вы точно получите нужный результат!Зверніть увагу:

Добавить комментарий