Рівнини Паніпат у Індії

Квітень 6, 2013

Рівнини Паніпат у Індії

На рівнинах Паніпат сталися три битви, що змінили хід індійської історії. Могольськая імперія була заснована в 1526 р. внаслідок перемоги Бабура над султаном Делі Ібрагімом Лоді. Через тридцять років її об'єднав онук першого государя Акбар, який взяв верх над воєначальником Шершаха в 1556 р. Нарешті, в 1761 р. армія моголів, що складається з Маратом, була розгромлена афганським завойовником Ахмадшахом Абдалі.

Тепер Паніпат – жваве місто, відоме виробництвом оббивних тканин і килимових виробів. Тут розташований Дарго святого суфія Каландар-шаха.

Косми-парами (мильними камінням) на околиці міста відзначена Велика дорога (Гранд-Транк-Роуд).

p>Індійці люблять паради, і з 1950 г, коли Індія стала республікою, щорічний парад в День Республіки (26 січня) приваблює натовпи людей, незважаючи на прохолодну погоду. Президент, прем'єр-міністр та інші почесні гості спостерігають за тим, як чітко марширують військовослужбовці у парадній формі, що представляють сухопутні, військово-морські і військово-повітряні сили Індії. Нарядно одягнені школярі, особовий склад служби цивільної оборони та ін проходять вниз по величному маршруту Раджпатх під гучну музику військових оркестрів.

Особливою популярністю користуються верблюди, які беруть участь у цій процесії. Повітряний парад індійських ВПС завершує урочисту церемонію

Хотите приобрести товары для продажи? В таком случае обратите внимание на такое предложение как бижутерия оптом, покупая этот товар вы можете быть уверены в том что сможете быстро и успешно его реализовать!Зверніть увагу:

Добавить комментарий