Різноманіття диванів

Квітень 27, 2013

Різноманіття диванів

Про що ви дбаєте, прийнявши рішення придбати новий диван? Напевно, про габаритах, матеріалі оббивки, забарвленням, формою … В першу чергу, слід згадати: диван купується на довгі роки, тому чи не найважливішим фактором, що визначає вибір, буде якість виготовлення. Втім, в переважній більшості випадків якісно виготовленої меблів супроводжують цілком адекватні показники інших характеристик.

Само собою, що купується диван повинен бути зручним. Це нескладно перевірити, прийшовши в меблевий салон і випробувавши потенційну покупку, присівши на неї, а потім і полежавши на ній.

Як і раніше популярні серед покупців системи-трансформери. В забуті радянські часи для подібних диванів було характерно огидне якість механізмів, внаслідок чого подібні конструкції нерідко експлуатувалися в однині, так сказати, амплуа. Але часи змінюються … а халтурники залишаються без змін.

І якщо сподобався диван, відноситься до категорії «книжок», «розкладачок» або викатних, необхідно з'ясувати, з чого зроблена опора спального місця. Якісний диван зобов'язаний мати не менше 12 дерев'яних пластин-«лат», розташованих поперек ложа. Диван з металевою сіткою – посередній варіант, навіть якщо в ньому передбачена ремінна опора.

Якщо вам здався зручним викочування диван, поцікавтеся виробником роликового механізму. Цей відповідальний вузол може бути надійний, тільки якщо виготовлений одним з великих виробників меблевої фурнітури, а не кустарем в найближчому сараї.

Ще один показник якісного дивана – матеріал, з якого виготовлений білизняний ящик. Це може бути виключно фанера – будь-які інші матеріали є ознаками посередньої якості, напевно відноситься і до всіх інших елементів дивана.

Каркас дивана повинен бути зібраний з добре просушеного пиломатеріалів. В іншому випадку через кілька років забезпечений скрип. Частина елементів може бути виготовлена з ДСП, але вони зобов'язані бути захищені небудь покриттям.

В якості наповнювача для сидіння і спинки застосовуються три основних матеріалу: пружинний блок, поролон або пінополіуретан. Віддати перевагу одному з них неможливо – кожен має свої достоїнства і недоліками, до того ж, багато що залежить від смаків покупця. Проте слід враховувати, що неякісний поролон легко кришиться.

Для того что бы ваш сон был спокойным и после сна спина не болела лучше всего приобрести качественный матрас на сайте namatrase – тут вас ждет огромный выбор различных матрасов среди которых вы обязательно найдете тот матрас который вам нужен!Зверніть увагу:

Добавить комментарий