Роботи для смартфонів і планшетів

Листопад 27, 2011

Роботи для смартфонів і планшетів

В продажу з’явилися цікаві іграшки під назвою DeskPets – це невеликі роботи керувати якими можна за допомогою телефонів iPhone, планшетів iPad і програвачів iPod, а також деяких видів планшетів і смартвонів під керуванням операційної системи Android.
На сьогоднішній день в продажі є три моделі роботів це Танкбот, Трекбот, а також Скітербот.
Перша модель під назвою Танкбот отримала оптичні сенсорні сканери за допомогою яких вона може без проблем переміщатися в просторі не стикаючись з предметами які її оточують. За допомогою оптичних сканерів цей робот може навідь пройти скрізь лабіринт! У Танкбота є три режими роботи – автоматичний, режим керування з телефона або планшета і демонстраційний режим.


Модель під назвою Трекбот відрізняється від першої тим що нею можна керувати за допомогою інфрокрасного порта. Трекбот вміє робити дивовижне сальто і на величезній швидкості повертатись навколо своєї осі.
Модель Скітербот також керується за допомогою інфрачервоного передавача і розвивати швидкість 30 сантиметрів в секунду! Робот може рухатись у любих напрямках завдяки боковим лапам.
Вартість цих цікавих іграшок приблизно 30 доларів США.

Флешки прочно вошли в наш набор нужных вещей, согласитесь скорее всего большинство из Вас постоянно носит с собой флешку в виде брелка или обычную флешку в рюкзаке или сумке. Использование флешек в качестве средства переноса информации между компьютерами чрезвычайно удобно – так как флешка современная флешка имеет небольшой вес, маленький корпус и вмещает много информации! На сайте www.flesh.kiev.ua Вы найдете большой выбор флешек киев на любой вкус и цвет ! Причем цена на флешки представленные на сайте приятно радует!

Популярный Игровой автомат Bling Bling на сайте casino-x.netЗверніть увагу:

Добавить комментарий